Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sezon finalinde nefes kesen kovalamaca

Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta sezon finali yapacak olan Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Nefes oğlu Yiğit'e kavuşurken, Vedat ve avukatı boş durmayıp ikiliye darbe indirmek için hamle yapıyor. Tahir ise buna önlem almak için Nefes ve Yiğit'i de alıp Rusya'ya kaçmaya çalışıyor.

11 Haziran 2018, Pazartesi 09:58
A A
Sen Anlat Karadeniz 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sezon finalinde nefes kesen kovalamaca

Sen Anlat Karadeniz 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Vedat'ın avukatı Nefes'i şikayet ediyor. Tahir, Nefes'in tutuklanmaması için çareyi Rusya'ya kaçmakta buluyor. Bu karar Kaleli ailesini hüzne boğsa da yapacak başka bir seçenek kalmıyor. Fakat Vedat kaçtığı yerden ikilinin rahata kavuşmasını engellemek için plan yapıyor. Tahir ve Nefes gemiyle kaçmaya çalıştığı anda Vedat çıkageliyor! Şimdi merak edilen konu Tahir ile Nefes'İn kaçmayı başarıp başaramayacağı...

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Geri dönüşü olmayan yola girilmiştir bir kere. Tahir, canını hiçe sayıp itirafı Mithat'a vermiştir. Vedat'ın da Nefes'i ihbar etmesi an meselesidir artık.

Tahir'in, Nefes ve çocuklarla olabilmesinin tek yolu kalmıştır. Karadeniz'den gitmek… Tahir'in deli hamlesi, Kaleli Konağı'na kor gibi düşmüştür. Tahir'in, kendisine haber vermeden, hayatını sonsuza kadar değiştirecek kararlar almasına sinirlenen Nefes bir yanda, ailesi dağılmasın diye her fedakarlığı yapan Mustafa diğer yanda Tahir'e karşı çıkarlar. Onu destekleyen tek kişi, Nazar konusunda hala canı acıyan Murat'tan başkası değildir.

Velayet zaferinin keyfini süren Vedat, Kalelilere ikinci darbeyi indirmek için Nazar'la evlilik hazırlığındadır. Bilmediği şeyse mutluluk dakikalarının sayılı olduğudur, herkes için son başlamıştır artık. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Vedat'ın öfkesi kimleri yakacaktır? Tahir ve Nefes, Karadeniz'den sonsuza kadar kopacaklar mıdır?

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.