Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Vedat, okkalı bir 'tokat' yerken Nefes cesaretiyle takdir topluyor.

21 Ekim 2018, Pazar 15:56
A A
Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Sen Anlat Karadeniz 27. bölüm fragmanları yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Vedat, yine Nefes ve Tahir'e yine zarar veremiyor. İki aşık her darbeden daha da güçlenmiş şekilde çıkıyor. Nefes'in Vedat'a verdiği ayar diziye damga vururken Yiğit'in tercihi duygusal anlar yaşatıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vedat'ın kurşunu Tahir'in merhametsizliğinin bedeli olurken, Nefes can çekişiyor. Vedat demir parmaklıklar ardında duvarlara, Tahir Karadeniz'e Nefes diye ağlıyor. Nefes Tahir'in yakarışlarını duyup sevdiğine tekrar yol olacak mı? Bunca işkenceye rağmen hayata tutunmayı asla bırakmamış olan Nefes, bugüne kadar hep başkalarına nefes oldu. Şimdi kim ona nefes olacak, kim can verecek?

Nefes yaşam savaşı verirken Yiğit annesinin zor durumda olduğunu hissetti. Anne ve oğlu birbirine bağlayan kuvvetli bağ Nefes'in hayatta kalmasını sağlarken, Yiğit için de aynı şey geçerli olacak mı?

Ay Işığında Uluyan Kurt, Mavi Tüylü Geyik olmadan hayatta kalmayı başarabilecek mi?

Sıradaki haber yükleniyor...