Sen Anlat Karadeniz 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Nefes ile Tahir dudak dudağa

Sen Anlat Karadeniz 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Tahir, Nefes'e evlilik teklifi için hazırlanıyor. Nefes'in şık kıyafet giyip ailenin önüne çıkması Tahir'in nutkunun tutulmasına neden oluyor. İkili, güzel bir günün ardından dudak dudağa geliyor

05 Kasım 2018, Pazartesi 10:50 Son Güncelleme:
A A
Sen Anlat Karadeniz 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Nefes ile Tahir dudak dudağa

Sen Anlat Karadeniz 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde çok güzel bir gün Kaleli ailesini bekliyor. Deli Tahir, Nefes'le yeniden evlenmek için hazırlık yapıyor. Nefes'in muhteşem değişimi sonrası Tahir deyim yerindeyse küçük dilini yutuyor. Evlilik teklifi sonrası ise ikili dudak dudağa geliyor. Bu sahne dizinin hayranları tarafından büyük beğeniyle karşılandı.

29. BÖLÜM İLK FRAGMAN

Yiğit yangından kurtuluyor ve Nefes ile Tahir oğullarını kendi evlerine götürüyor. Vedat bu haberi aldığında çılgına dönüyor. Yiğit, Tahir'e "Baba" derken Bu Tahir'in çok hoşuna gidiyor. Fakat Vedat hiç olmayacak ve Nefes'e cehennemi yaşatacak belgeleri avukata veriyor!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yiğit'i kaybeden Nefes umudunu yitirmek üzereyken elinden Tahir tutar. Nefes'e kim olduğunu hatırlatan Tahir, karısını tekrar ayağa kaldırabilecek mi? Oğlum dediği Yiğit'i Vedat'ın elinden kurtarabilecek mi?

Yiğit, Vedat karşısında güçlü durmaya çalışırken Vedat'ın sabrını zorlar. Vedat oğluna yaklaşmak için her yolu denerken Yiğit baba olarak kendine çoktan Tahir'i seçmiştir.

Nefes'i oğlunun yokluğuyla sınayan Vedat, onu sonucunu bildiği bir tercihe zorlar. Tahir mi Yiğit mi diyen Vedat, Nefes'i elde etmeyi başarabilecek mi?

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.