Sen Anlat Karadeniz yeni sezon 3. fragmanı yayınlandı! Tahir ölmemiş!

Sen Anlat Karadeniz 22. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde daha önceki yayınlanan fragmanlarda Tahir'in Karadeniz'in azgın sularında hayat mücadelesi verdiği yansıtılmıştı. Son fragmanda ise zincirlerinden kurtulan Tahir'in Vedat'ın işini bitirdiği görülüyor.

14 Eylül 2018, Cuma 10:29
A A
Sen Anlat Karadeniz yeni sezon 3. fragmanı yayınlandı! Tahir ölmemiş!

ATV'nin geçen sezon zaman zaman Diriliş Ertuğrul'u gölgede bırakan dizisi Sen Anlat Karadeniz'in 22. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz yeni fragmanda zincirlerinden kurtulup deniz yüzeyine çıkan Tahir, Vedat'la Karadeniz'in hırçın sularında amansız bir ölüm mücadelesine giriyor. Tahir sonunda Vedat'ı alt ederken Nefes ve Tahir'in önünde artık hiçbir engel kalmıyor. Şimdi Tahir ve Nefes'in neler yaşayacağı merak konusu...

YENİ SEZON 2. FRAGMAN

Tahir Karadeniz'in azgın sularında yaşam mücadelesi verirken eşinin öldüğünü zanneden Nefes, bu acıya dayanamayıp o da yaşamına son vermek istiyor. Güzel kadın gemiden atlarken Vedat'ı da denize atıyor. Kötü haberi alan Saniye Hanım üzüntüden kendinden geçiyor. Şimdi merak edilen konu Vedat, Tahir ve Nefes'in kurtulup kurtulamayacağı...

YENİ SEZON 1. FRAGMAN

Sen Anlat Karadeniz 22. bölümde, seyirciyi büyük bir şok bekliyor. Tahir, eli kolu bağlı şekilde Karadeniz'e atlıyor. Nefes bu anlarda çığlık atarak eşi için gözyaşı döküyor. Bir umut elindeki bıçakla bağlardan kurtulmaya çalışan Tahir, bıçağı da elinden kaçırınca ölüme bir adım daha yaklaşıyor. Şimdi dizinin fanları aynı soruyu soruyor: Tahir nasıl kurtulacak?

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Karadeniz'e veda etme zamanı gelmiştir. Deli Tahir ruhundan, canından bağlı olduğu memleketine, Nefes ve Yiğit'le kalabilmek için hasret kalmaya razıdır. Nefes en başından beri bu fikre karşı çıksa da artık onun da yapabileceği bir şey kalmamıştır.

Ceylan ile Nefes'i kavuşturamayan yüreği buruk Tahir, Mustafa'nın, Vedat'ın oyunuyla hapse düştüğünü öğrendiğinde her şey arapsaçına döner. Bir yanda dağılma tehlikesiyle karşı karşıya olan, başsız kalmış Kaleliler diğer yandaysa Nefes ve Yiğit vardır. Tahir için tercih yapmak ölümden beterdir.

Bir yandan abisinin suçsuzluğunu ispatlamaya çalışırken diğer yandan kaçıp gittiğini düşündüğü Vedat, en tehlikeli haliyle yanı başındadır. Her şeyini kaybetmiş Vedat için tek bir savaş vardır; olanların suçlusu olarak gördüğü Tahir'in canını almak.

Deli Tahir ailesi ve sevdiği kadın arasında tercih yapabilecek midir? Tahir ve Nefes yanı başlarındaki Vedat tehlikesinden kurtulabilecekler midir? Yoksa Tahir ve Nefes'in sevda destanı, başladığı gibi Karadeniz'de mi son bulacaktır?
SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.