‘Sen Benim Her Şeyimsin’ filminin galasından görüntüler

Yönetmen Tolga Örnek’in ‘Sen Benim Her Şeyimsin’ filmi ilk kez dün seyirci ile buluştu. Kanyon Cinemaximum sinemalarında gerçekleşen gala gecesinde, seyirciler kimi zaman kahkahaya kimi zaman hüzne boğuldu. İşte galadan görüntüler...

10 Aralık 2016, Cumartesi 14:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
önetmen Tolga Örnek’in ‘Sen Benim Her Şeyimsin’ filmi ilk kez dün seyirci ile buluştu. Kanyon Cinemaximum sinemalarında gerçekleşen gala gecesinde, seyirciler kimi zaman kahkahaya kimi zaman hüzne boğuldu. İşte galadan görüntüler...

önetmen Tolga Örnek’in ‘Sen Benim Her Şeyimsin’ filmi ilk kez dün seyirci ile buluştu. Kanyon Cinemaximum sinemalarında gerçekleşen gala gecesinde, seyirciler kimi zaman kahkahaya kimi zaman hüzne boğuldu. İşte galadan görüntüler...

Filmin yönetmeni ve uyarlama senaryosunu yazan Tolga Örnek ile filmin başrol oyuncusu Tolga Çevik, kızı Tuna ve oğlu Tan Çevik ile eşi Özge Çevik, Melis Birkan, Cengiz Bozkurt, Hülya Gülşen, Cem Cücenoğlu, Emin Mecnunbeyli ve Şeniz Kurultay Gürkan kırmızı halıda birlikte poz verdi.

Yapımcılığını TME Film’in üstlendiği filmin galasına Cem Yılmaz, Esra Erol, Nevra ve Murat Serezli, Erdem Yener, Selma Ergeç, Murat Cemcir, Tolga Sarıtaş, Fırat Parlak ve Burcu Kara, Sibel Turnagöl, Yiğit Özşener, Özer Atik'in de aralarında bulunduğu çok sayıda oyuncu katıldı.

'KARİYERİMİN EN MUTLU ANLARINDAN BİRİYDİ'

'KARİYERİMİN EN MUTLU ANLARINDAN BİRİYDİ'

Kırmızı halıda filmin oyuncuları ile basın mensuplarının sorularını yanıtlayan yönetmen Tolga Örnek, çocuk oyuncularla çalışmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Çok keyifliydi, Tuna ve Tan ile çalışmak benim kariyerimin en mutlu anlarından biriydi. Onların benim gözümün önünde profesyonel birer oyuncuya dönüşmeleri, yetenekleri, heyecanları ve insancıl tavırları kariyerime duyduğum heyecanı tekrar canlandırdı. İkisi de çok özel çocuklar” dedi.

'AİLE GİBİ ÇALIŞTIK'

'AİLE GİBİ ÇALIŞTIK'

Baba ile oğulun hikayesi ile başlayarak daha sonra bir baba ile kızının ilişkilerini anlatıldığı filmde çocukları ile kamera karşısına geçen Tolga Çevik, “Hepimiz için bir gurur gecesi, çok güzel bir film yaptık. Aile gibi çalıştık. Çok güldük çok ağladık. Seyirciye de aynısını garanti ediyoruz. Filmde güzel sürprizlerimiz var” dedi.

'ÇOK GÜZEL BİR DENEYİMDİ, DEVAMINI DA İSTERİM'

'ÇOK GÜZEL BİR DENEYİMDİ, DEVAMINI DA İSTERİM'

Filmde de kızını oynayan ve oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan, Tolga Çevik’in kızı Tuna “Benim için çok güzel bir deneyimdi, devamını isterim, çünkü çok eğlendim’ şeklinde konuştu. İlk sinema deneyiminde şelaleden atlayan ve filmde babasının çocukluğunu oynayan Tan Çevik ise duygularını ‘Aslında yükseklik korkum var. Şelaleden atlama sahnelerini nasıl yaptığıma da çok şaşırıyorum. Çok güzel bir deneyimdi. Devamının da gelmesini isterim” şeklinde ifade etti.

Galaya katılan Cem Yılmaz ise “Tolga Örnek çok kıymetli bir yönetmen, Tolga Çevik de çok iyi bir oyuncu. Halkımızın da filme gereken ilgiyi göstereceğine inanıyorum. Çocuk oyuncular çok yetenekliler, benim oğlum da öyle. Kemal için daha erken ama pahalı prodüksiyonlarda oynuyor kendisi. Çocukların bizim işlerle uğraşmasını isterim" açıklamasını yaptı.

‘Sen Benim Her Şeyimsin’ filmi “Instructions Not Included” isimli 2013 yapımı bir Meksika yapımından uyarlandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yasak Elma’da entrikanın kralı Halit Argun’dan geldi