Senaryoları tuvalette okuyor

Senaryoları tuvalette okuyor

Ht Magazin yazarı Esin Övet, Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili çok ilginç bir detayı paylaştı:

10 Ekim 2010, Pazar 14:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen pazar Etiler Big Chefs’te bir kız arkadaşımla kahvaltı ediyordum. Son günlerin en gözde ismi; Aşk-ı Memnu’nun Behlül’ü, Ezel’in 8’i geldi. Ama Kıvanç Tatlıtuğ’u göremedim.

Yani Tatlıtuğ o kadar havalanmış ki Behlül ile 8 arasında gidip gelen biri olmuş; kendisi ortalıkta gözükmüyordu. Neyse, oturdu arkadaşıyla masaya. Başladı sohbet etmeye.

Bir ara, “O kadar çok senaryo geliyor ki, tuvalette dergilerin arasında duruyor. Arada göz atıyorum” dediğini duydum. Vay be. Demek ki, evde artık koyacak yer kalmamış, tuvalette yer bulmuş senaryolarına.

Hay Allah. Belki o senoryalar sayesinde ünlü olduğunu bir gün hatırlar da evinin baş köşesine koyar. Ya da Cihangir Firuzağa’da rol bekleyen oyuncularla paylaşır, onlara da destek çıkıp şans verilmesini sağlar.

Tatlıtuğ hakkındaki diğer şaşırtıcı gerçekler neler? Sonraki sayfada... 

HAYALİ NBA'E GİTMEKTİ

1- 1983 Adana doğumlu, akrep burcu. Beş kardeşin en küçüğü. Babasının kalp ameliyatı geçirmesinin ardından 1997'de İstanbul'a taşınmışlar ve Kalamış Lisesi'nden mezun olmuş.

2- Adana'dayken Fiskobirlik, Çukurova, Devlet Su İşleri ve Tarsus Amerikan Koleji'nde basketbol oynamış. En büyük hayali bir gün NBA'e girebilmekmiş. İstanbul'da iki yıl Ülkerspor'da, birer yıl da Beşiktaş ve Fenerbahçe'de oynamış. Sakatlanınca bırakmak zorunda kalmış.

3- Annesi bir gün Beylikdüzü'nde bir marketin camında mankenlik ilanı görmüş ve oğlunun haberi olmadan birkaç fotoğrafını ajansa yollayıvermiş. Böylece fotomodellik dönemi başlamış.

4- 2002'de Best Model Of The World seçilmesinden sonrasını çoğumuz biliyoruz. Paris'te Success Ajans'tan gelen bir teklif üzerine 1.5 yıl Paris'te yaşadı. Burada adını telaffuz edemedikleri için Avrupa moda piyasasında 'Kıvan' adıyla nam saldı.

GECE HAYATINI SEVİYOR

5- 'Muhteris Ruhlar' filminde 'Deli Niyazi'yi, 'Gümüş' dizisinde 'Mehmet'i, 'Amerikalılar Karadeniz'de 2'de 'Muzaffer'i, 'Menekşe ile Halil'de 'Halil'i oynadı. 'Aşk-ı Memnu'da Behlül rolüyle kalplere kazındı. 'Grease' müzikalinde rol aldı. 'Ezel'de façalı psikopat 'Sekiz' karakteriyle can yaktı.

6- Azra Akın, Mehmet Cumbul ve İdil Fırat ile birlikte olmuştu. Gece alemlere akmayı seviyor, tavla oynamaktan hoşlanıyor.

7- 'Gümüş' dizisiyle Arap kadınların kalbine taht kurmuştu. Hatta Arap şarkıcı Rula Said'in klibinde de oynadı. O dönemler Arap haber ajanslarında “Karısının cep telefonunda Kıvanç Tatlıtuğ'un fotoğrafını buldu, boşadı” tarzında haberler de geliyordu.

8- Kolunda 'Only Allah can judge me' (Yalnızca Allah beni yargılayabilir) yazılı bir dövmesi var.

9- 'Head and Soulders' reklamında “Ku şimdilerde de Mavi Jeans reklamlarında “Vay vay vay vay” repliğiyle takibimizde.

10- Çok bilen eleştirmenlere göre tek kusuru; kısa, dolma parmakları. 

3

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Didem Soydan: Eğlensin gençler