Şener Özbayraklı, Beşiktaş ile anlaştı

Teknik Direktör Şenol Güneş’in istediği Şener Özbayraklı, Beşiktaş yönetimi ile el sıkıştı. Tolgay Arslan da Fenerbahçe ile anlaştı. İki kulüp arasındaki para pazarlığında büyük mesafe alındı

13 Ocak 2019, Pazar 21:23 Son Güncelleme:
A A
Şener Özbayraklı, Beşiktaş ile anlaştı

Tolgay Arslan için Beşiktaş ve Fenerbahçe yönetimleri arasındaki pazarlıkta önemli gelişmeler yaşandı. Gelinen son nokta şöyle.

Şenol Güneş'in kadrosunda görmek istediği Şener Özbayraklı ile Siyah-Beyazlı yöneticilerin ön görüşme yapıp, "Şenol Hoca seni çok istiyor. Eğer Tolgay için anlaşırsak sen de bize gelmek ister misin?" sorusuna yanıtı, "Şenol Hoca'yla tekrar çalışmak isterim. Bende emeği büyük." şeklinde oldu ve taraflar prensipte el sıkıştı.

ŞENER, ARTI 2,5 MİLYONA BİTİYOR

Ersun Yanal'ın çok istedği Tolgay Arslan da Fenerbahçe ile görüşmüş ve 2,5 yıllık anlaşma sağlamıştı. Şimdi geriye tek bir sorun kaldı; iİki kulübün parasal olarak anlaşması.

Siyah-Beyazlılar son olarak Şener artı 3,5 milyon euro istedi, Fenerbahçe ise Şener artı 2.5 milyon euroya çıktı. İki ekip arasındaki pazarlıklar son aşamaya geldi. Gelecek hafta bu transferin sonuçlanması bekleniyor

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ada'yı sallayan seks skandalı! Steven Taylor ve Diana Adomatis ayrıldı