'Seni seviyorum anne'

Winehouse'un annesi kızının ölümüne inanamadığını söyledi: ''Seni seviyorum anne. Beni daima hatırla' dedi. Sanki bana veda ediyordu”

25 Temmuz 2011, Pazartesi 23:29
A A
'Seni seviyorum anne'

Hayatını kaybeden İngiliz şarkıcı Amy Winehouse'a bugün otopsi yapılırken, sonucun daha sonra açıklanması bekleniyor.

İngiltere'nin başkenti Londra'nın kuzeyinde Camden semtindeki evinde geçen haftasonu ölü bulunan Winehouse'un ölüm nedeni açıklanacak otopsi raporuyla belli olacak. Polis şarkıcının ölümünün "şüpheli" olmadığını açıklasa da, ekim ayında bir soruşturma başlatılması öngörülüyor.

İngiliz basını, 27 yaşındaki şarkıcının aşırı dozda uyuşturucu kullanımından ölmüş olabileceği tahmininde bulunuyor.

Bu arada, sanatçının babası Mitch Winehouse, kızının Camden'deki evinin önünde bekleyen çok sayıda hayranının yanına giderek, "kızının ölümüne ilişkin neler hissettiğini ifade edecek söz bulamadığını" söyledi. Mitch Winehouse ayrıca, Amy'nin tüm hayatını ailesi ve arkadaşlarına adadığını kaydetti.

Şarkıcının annesi ve erkek kardeşi de evin önünde, hayranlarının bıraktığı çiçeklere, kartlara ve fotoğraflara baktı.

Amy Winehouse'un ailesi yaptığı açıklamada, "Aramızdan ayrılarak, hayatımızda doldurulmayacak çok büyük bir boşluk bıraktı" ifadesine yer verdi. Otopsinin ardından Grammy ödüllü dünyaca ünlü sanatçının cenaze töreninin yapılması bekleniyor.

'BACK TO BLACK' TEKRAR MÜZİK LİSTELERİNDE  

Öte yandan sanatçının uluslararası üne kavuştuğu 2006 tarihli "Back to Black" albümü, ölümünün ardından İngiliz müzik listelerindeki sıralamada yerini aldı. 

'SENİ SEVİYORUM ANNE'  

Winehouse geçen ay erkek arkadaşı Reg Traviss tarafından terk edilmişti. Bu yüzden çok üzülen ve kalbi kırık hayata veda eden Winehouse’un eczacı annesi Janis ise 24 saat önce gördüğü kızının ölüm haberine inanamadığını söyledi: “Birlikte çok eğlenceli bir gün geçirdik. Beni kapının önüne kadar geçirdi. Sıkı sıkı sarıldı. ‘Seni seviyorum anne. Beni daima hatırla’ dedi. Sanki bana veda ediyordu.”

Eczacı anne Janis kızıyla üç yıl önce cenazesini planladıklarını da söyledi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Olimpiyat ateşi Avni Aker'de