'Senin gibi bir tipi aramıza almak istemeyiz' demişti! Gülben Ergen'den Okan Bayülgen yorumu

Gülben Ergen geçtiğimiz ay Okan Bayülgen'in programına konuk olmuş, orada ufak bir gerginlik yaşanmıştı. 48 yaşındaki sanatçı, konuyla ilgili açıklamada bulundu.

20 Şubat 2021, Cumartesi 12:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Okan Bayülgen, tv100'de yayınlanan programına konuk aldığı Gülben Ergen'e, "Sen aslında kimi sanatçıların yapmak istediği şeyi de yapmak istiyorsun. Yani Zuhal Olcay gibi, Leman Sam gibi de olmak istiyorsun ancak kimse buna izin vermez. Çünkü sanatçılar kamplara ayrılırlar. Bahsettiğim durum siyasi kamplaşma değil, ancak bir kamplaşma vardır. Mesela biz aynı kafadan, aynı mektep mezunları bir araya geliriz. Senin gibi bir tipi aramıza almak istemeyiz” diyerek, tartışma yaratan açıklamalarda bulunmuştu.

Ünlü şarkıcı, Okan Bayülgen sorusunu bitirmeden araya girerek, “Aranıza beni almak için takla atarsınız da belli etmezsiniz. Bayılırsınız ben aranıza gireyim de muhabbet edelim diye” ifadelerini kullanmıştı.

Bayülgen'in “Kimin altında çalıştığını neden söylemiyorsun? Seren Serengil assolistti, sen assolist altı değil miydin?” sorusunu yönelttiği Ergen, “Elbette Seren Serengil, Emrah, ben. Beş kere dedirtecek ismi, bütün çabası bu ve bundan zevk oluyor” diyerek, konunun davalık olduğu Serengil'e gelmesi nedeniyle gerilmişti.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; önceki gün Bebek'te objektiflere takılan Gülben Ergen, "Az önce bir cenazeden çıktım, hiç konuşacak havada değilim" dedi.

48 yaşındaki şarkıcı, şovmen Okan Bayülgen ile programda gerilmesi hatırlatılınca, "Çok şekerdi. Ben cevap verdim ona" şeklinde soruyu geçiştirdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kim Kardashian'dan Kanye West'e boşanma davası