Şenol Güneş İrfan Can Kahveci bilmecesiyle ilgili konuştu

Milli Takım kampından sessiz sedasız ayrılan ve Başakşehir'le hazırlık maçına çıkan İrfan Can Kahveci ile ilgili soru işaretleri oluşmuştu. Kamptan ayrıldığı neden açıklanmadı, hangi sebeple ayrıldı? İşte Şenol Güneş'in açıklaması.

14 Ekim 2020, Çarşamba 13:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İşte Şenol Güneş'in İrfan Can Kahveci açıklaması:

Konuşmak, bilgi vermek, bunları sonraya bırakmak istiyorum. Esasında sabrediyorum, şükrediyorum, dua ediyorum, dinliyorum, bazen de susuyorum, yeri gelince cevap veririm diye düşünüyorum. Bu ve buna benzer konuşmalarda birilerine bir şey anlatmaya gerek yok. Herkes işine geldiği gibi anlıyor.

İrfan Can bizim için çok önemli bir oyuncu. Koronavirüsle ilgili bir açıklama yapmak istemedik, kulübü de bir açıklama yapmadı. Almanya ve Rusya maçlarında oynayamadı, Sırbistan maçında oynatmayı düşünüyorduk ama kendi kulübünde maça çıkmış. Konu bu. Çok da önemli bir konu değil aslında. Kusur bulmak yerine çözüm aramak gerekir. Eğer birinde kusur ararsanız mutlaka bulursanız ama bu çözüme katkı yapmaz.

Başakşehir bizim iyi bir kulübümüz, tüm kulüplerimiz önemli. Oyuncularımız da önemli. Milli takım her şeyin üzerindedir, hiçbir oyuncu milli takımdan üstün değildir. Ülkemizi temsil ediyoruz, herkes bunu biliyor. Birçok speküle edilen konu var, bunları konuşmanın anlamı yok. Oyuncularımız gayet mutlu, buradan da huzurlu şekilde kulüplerine gidecekler. Sadece sakatlanan oyuncular için üzülüyorum. Yarın da elimizden geleni yapacağız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Transfere en çok para harcayan City: 1 milyar euro