Şenol Güneş'ten 8 Mart mesajı: Hem ruj sürün hem top sürün

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, TFF ve Milli Takımlar sponsoru Turkcell'in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için yaptığı etkinlikte konuştu. Etkinlikte aynı zamanda yeni bir anlaşma imzalandı ve yapılan anlaşma ile Turkcell, Kadın Milli Futbol Takımlarının ana sponsorluğuna devam etti. Türkiye Kadın Milli Futbol Takımı teknik direktörü Necla Güngör de toplantıya katıldı.

08 Mart 2021, Pazartesi 13:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Anlaşmaya göre Turkcell, Kadın Milli Futbol Takımı sponsorluğunu 2 sene daha uzatırken kapsamı da genişletti. Kadın milli takımlarının U19, U17 ve U15 kademeleri de anlaşmaya dahil edildi.

Etkinlikte konuşan Şenol Güneş'in sözleri ise dikkat çekti. Güneş şunları söyle:

Hem ruj sürün, hem top sürün. Ülkemizi çok iyi temsil ediyorsunuz. Kadınlarımızı, kızlarımızı temsil ediyorsunuz. Bu konuda büyük bir yatırım yapılıyor. Her oyuncuya her personele yapılan yatırım kolay değil. Bu seçimlerin karşılığını verin.

Sevgiyi, saygıyı hak eden güzel kızlarımızın toplumda önde olmasını istiyorum. İş bir simgedir. Ama önünüze çıkabilecek her engeli aşabilecek gücünüzün olduğunu bilin. Zaman zaman haksızlığa uğrasanız bile asla durmayın. Sonunda başaracağınızı göreceksiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İstatistiklere göre Mbaye Diagne Premier Lig'de gol beklentisi en yüksek oyuncu