Sercan imzayı atmadan geliyor

Sercan imzayı atmadan geliyor

Lokomotif Moskova ile sözleşme imzalamak için dün Rusya'ya giden Sercan Yıldırım, kulüp ile parada anlaşamadı. Milli oyuncu Türkiye'ye dönüyor

05 Mart 2011, Cumartesi 14:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rus kulübünün yöneticileri, Sercan ve menajerinin sona eren kulüp binasındaki görüşmesi olumsuz sonuçlandı.

Bitti gözüyle bakılan transferin gerçekleşmeme gerekçesi şimdilik açıklanmazken, toplantıyı terk eden Sercan ve menajerinin moralinin oldukça bozuk olduğu gözlerden kaçmadı.

Golcü oyuncu sinirli bir şekilde görüşmeden çıkarken, hiç vakit kaybetmeden Türkiye dönmek üzere havaalanına gitmek için harekete geçti. Moskova'daki görüşmenin çıkışında ne Lokomotif Moskova temsilcileri ne de Sercan kanadından bir açıklama yapılmadı.

"TRANSFER OLMAZSA GELİR FORMASINI GİYER"

Bursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Ferruh Nayman dün yaptığı açıklamada Sercan'ın transferinde bir pürüz çıktığını duyduklarını ancak kesinleşen herhangi bir şey olmadığını dile getirmişti.

Bu transferde iki kulübün arasında anlaşmanın sağlandığını belirten Nayman, "Transferde bir pürüzün çıktığını duyduk ama henüz kesinleşen bir şey yok. Bu pürüz de oyuncunun menajeriyle ilgili, kulüpler arasında bir şey değil" ifadelerini kullanmıştı.

Nayman, olası bir pürüz durumunda genç oyuncunun yeniden Bursaspor'a döneceğini ifade ederek, "Olacak diye bir şey de yok. Sercan Yıldırım bizim oyuncumuz. Transferi gerçekleşmezse de gelir formasını giyer maçlara çıkar gollerini de atar" demişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Medipol Başakşehir'den anlamlı forma