Serdar Ortaç: Karım koydu mu oturtur

Serdar Ortaç: Karım koydu mu oturtur

Serdar Ortaç, eşi Chloe ve oyuncu Celil Nalçakan, bir kripto paranın tanıtımı için Çeşme'de düzenlenen programa katıldı. Serdar Ortaç, Chloe için dizi teklifi aldığını ancak eşinin kabul etmediğini söylerken ''Ben Chloe'nin dizide oynamasını istiyorum. Kaç tane teklif geldi. Onun aksanı yok. Dümdüz Türkçe konuşuyor. Millet şok oluyor. Kick boks da yapıyor. Koydu mu oturtur" dedi

26 Temmuz 2018, Perşembe 12:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Alaçatı'da bir barda, yeni bir kripto paranın tanıtımı yapıldı. Firmanın reklam yüzü olan Serdar Ortaç ile eşi Chloe ve oyuncu Celil Nalçakan da geceye katıldı. Kripto para lansmanı yapan şirketin Amerika'nın Orlando şehrinde 1500 konut yaptığını belirten Serdar Ortaç, "Aynı zamanda borsaya da açıldılar. Bize de 2 ev hediye ettiler. Birisi hanıma, diğeri bana. Orlando'ya evlerin yapımını görmeye gittik. Hala bitmedi, bitecek. Amerika'da çok güzel bir Türk kenti yaptılar. Gerçi herkes gelip ev alıyor" dedi.

'CHLOE'NİN DİZİDE OYNAMASINI İSTİYORUM'

Eşinin bir film projesinde yer alması fikriyle ilgili ne düşündüğü sorulan Serdar Ortaç, "Ben Chloe'nin dizi, filmde oynamasını istiyorum. Türkçesi de güzel. Hanım, hep 'zamanı var' diyor. Kaç tane teklif geldi. Onun aksanı yok. Dümdüz Türkçe konuşuyor. Millet şok oluyor. Kick boks da yapıyor. Koydu mu oturtur" dedi.

'MOLA VERMİŞTİM, ARTIK YETER'

Lansman gecesine katılan 'Hayati ve Diğerleri' dizisindeki Komiser Hayati rolünü oynayan Celil Nalçakan da ilgi topladı.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Celil Nalçakan, yeni kripto parayla ilgili, "Ben bu girişimleri seviyorum. Yeni her zaman iyidir. Bu hayatta yeni bir şeyler yapmak lazım. İnşallah hayırlı olur" diye konuştu.

Projelerinden bahseden Celil Nalçakan, "Tiyatro devam ediyor. Dizi molası vermiştim. Artık yeter. Senaryolar geliyor. Üzerinde konuşuyoruz, düşünüyoruz. İnşallah hiç ki>

DHA


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alişan'ın Burak ve Eliz paylaşımına yorum yağdı