Serdar Ortaç Seçil Gür’den neden ayrıldı?

Serdar Ortaç’ın, meslektaşı Seçil Gür ile aşkı kısa sürdü. Ortaç, biten ilişkisinin ardından ilk kez Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına konuştu.

27 Mart 2020, Cuma 14:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Chloe Loughnan’dan boşandıktan sonra şarkıcı Seçil Gür’le aşk yaşamaya başlayan Serdar Ortaç’ın ilişkisi 1,5 ay sürdü. '2. Sayfa' programına bağlanan Serdar Ortaç, biten ilişkisi hakkında ilk kez konuştu:

'Yok, anlaşamadık bitmesi gerekiyordu'

'Yok, anlaşamadık bitmesi gerekiyordu'

"Yok, anlaşamadık bitmesi gerekiyordu. Seçil ayrılığı story’den öğrendim demiş. Ben story'e evet anlaşamadığımızı yazdım. Asla kötü günümde yalnız bırakmadı."

"Ben hastaneye sabah ateşlenip tek başıma taksiyle gittim, herkes uyuyordu. Yanımda kimse yoktu, Seçil de yoktu. Seçil zaten bende değildi o gün."

"Kıskandırma projesi değil. Eski eşimi neden kıskandırayım. Her şeyi unuttum, kendimi düşünüyorum."

Corona virüs testi yaptırmak için hastaneye giden Ortaç, Instagram hesabının hikaye bölümünde paylaştığı videoda “Hastaneye yalnız gidiyorum” demişti.

Ortaç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Daha önce haberlere de yansıyan ilişkim karşılıklı anlaşmazlıklar sebebiyle bitmiştir" ifadelerini kullanmıştı.

Seçil Gür ise ayrılık hakkında şunları söylemişti:

"Ayrıldığımızı ben de paylaşımından öğrendim. Hastaneden döndüğünde Serdar'ın evine gittim, kapıda konuştuk. Bana ayrıldığımızı söyledi."
"Sanırım hastalık yüzünden kötü bir ruh haliyle konuşuyor. Hastalığının neden olduğu psikolojik durumla o hikayeleri atıyor. Hastalığı ruh halini etkilemiş."

Serdar Ortaç, 2014 yılında dünyaevine girdiği İrlandalı model Chloe Loughnan ile 7 ay önce tek celsede boşanmıştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Feyza Civelek'ten öpüşme sahnesi açıklaması