Serdar Ortaç'ı yerden yere vurdu: Daha iyi günlerini yaşıyor

Neslihan Acar, TV8'de ekrana getirilen 2. Sayfa programının bugünkü konuğu oldu. Serdar Ortaç hakkında sert açıklamalarda bulunan Acar, "Herkes hak ettiğini yaşar. Serdar Ortaç'tan haz etmiyorum. Onun bir sürü insan arasından seçildiğini düşünüyorum. Cımbızla tutulup çekilmiş gibi duruyor. Gerçekler de yadsınamaz. Bu kadar şarkılar yapıp üreten adamın kumarla anılması da o da kendi tercihi. " şeklinde konuştu.

23 Kasım 2021, Salı 20:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hülya Avşar'a olan benzerliği ile sık sık adından söz ettiren, Neslihan Acar, Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu.

2. Sayfa'da yer alan habere göre, Serdar Ortaç kumar borcu ve eski eşi Chloe Loughnan'a olan nafaka borcunun altından kalkamayınca daha çıkmamış albümünün bile telif haklarını satışa çıkarmış.

Haberi sunan Müge ve Gülşen, Neslihan Acar'a konuyla ilgili yorum hakkı verince ortalık karıştı.

"HİÇ HAZZETMİYORUM"

"HİÇ HAZZETMİYORUM"

Serdar Ortaç'ın haberinin sunuşu başlar başlamaz yüzündeki değişim fark edilen Neslihan Acar, Serdar Ortaç ile ilgili, “Daha iyi günlerini yaşıyor, kimse kusura bakmasın hiç hazzetmiyorum zaten” deyince Müge ve Gülşen, Neslihan Acar'a neden sevmediğini sordu.

"KUMARIN ŞARKILARININ ÖNÜNE GEÇMESİ NE KADAR ACI"

"KUMARIN ŞARKILARININ ÖNÜNE GEÇMESİ NE KADAR ACI"

"Herkes hak ettiğini yaşar. Serdar Ortaç'tan haz etmiyorum. Onun bir sürü insan arasından seçildiğini düşünüyorum. Cımbızla tutulup çekilmiş gibi duruyor.

Gerçekler de yadsınamaz. Bu kadar şarkılar yapıp üreten adamın kumarla anılması da o da kendi tercihi. Allah yolunu açık etsin. Şarkılarının önüne geçmesi ne kadar acı."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dolandırıldığını iddia eden Burcu Kıratlı eşi Sinan Akçıl ile birlikte ifade verdi