Serdar Ortaç'ın eşi Chloe Loughnan gizlice bebek aldırdı iddiası

Eylem İpek Şafak sunuculuğunu yaptığı 'Söylemezsem Olmaz' programında İrlandalı Chloe Loughnan'ın şarkıcı eşi Serdar Ortaç'tan gizlice bebek aldırdığını bu yüzden de Ortaç'ın boşanmak istediğini anlattı

19 Mart 2019, Salı 12:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan hakkında magazin gündemini sarsan bir iddia daha ortaya atıldı. Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Eylem İpek Şafak'ın iddiasına göre Chloe gizlice kürtaj yaptırdı ve bu yüzden de Serdar Ortaç avukatına boşanma davası talimatı verdi.

Serdar Ortaç'ın bir ses kaydının eline ulaştığını ve bu kayıtta boşanmak istediğini söylediğini belirten Eylem İpek Şafak, "Serdar sosyal medya hesabından boşanma haberlerini yalanladı. Benim elime bir ses kaydı ulaştı ben haberi bunun üzerine hazırladım.

Serdar bana 'O ses kaydı senin eline nasıl ulaştı?' diye de sordu. Şu an o ses kaydının kimlerde olduğunu merak ediyor. Serdar 'Evet haberler doğru ama zamanlama yanlış' dedi. Sesli notta da tarih belli değil. Serdar, 'Birkaç ay önce böyle bir şey olmuştu evet.' dedi. Aynı zamanda da şu anda evliliklerinin düzgün gittiğini söyledi.

"CHLOE GİZLİCE KÜRTAJ OLMUŞ"

"CHLOE GİZLİCE KÜRTAJ OLMUŞ"

Olay çok büyüdü hassas bir konu ama söyleyeceğim. Serdar'ın Chloe ile bu boşanma kararını almasında Serdar'ın ağzından da teyidi aldım Chloe kürtaj olmuş. Serdar da bunu duyup sinirlenmesiyle boşanma kararı almış."

Bu iddiaların ardından Serdar Ortaç bir video çekti.

Serdar Ortaç eşi Chloe Loughnan ile boşanma durumunun olmadığını belirtmişti.

Popçu Serdar Ortaç (48) kendisinden 22 yaş küçük İrlandalı manken Chloe Loughnan (26) ile Haziran 2014'te evlenmişti.

Serdar Ortaç tam 5 yıldır ''Baba olmak istiyorum'' diyor, ama eşi buna yanaşmıyor. 26 yaşındaki Chloe Loughnan ''Mankenlik yapmak istiyorum'' diyerek anneliği ertelemişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Merve Boluğur'un şoke eden görüntüleri! Maske taktı