Serdar Ortaç'ın klibindeki karabiber İlknur Soydaş, ortaya çıktı

İlknur Soydaş önceki gün Nişantaşı City’s’deydi. Serdar Ortaç'ın, "Karabiberim" adlı şarkısının klibiyle hafızalara kazınan Soydaş'ın sahneleri yıllarca konuşuldu. Soydaş, evlendikten sonra setlere ara verse de yeniden dönmek istediğini açıkladı. İşte Serdar Ortaç'ın "Karabiberim" şarkısının klibinde, göbeğinden zeytin yediği İlknur Soydaş'ın son hali...

24 Eylül 2020, Perşembe 09:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Manken İlknur Soydaş 1997’de Serdar Ortaç’ın ‘Karabiberim’ şarkısının klibinde oynamıştı. Popçunun, göbeğinden zeytin yediği sahne yıllarca konuşulmuştu.

İş insanı Cem Pole ile evlendikten sonra ekrandan elini ayağını çeken 43 yaşındaki İlknur Soydaş, setlere dönme kararı aldı.

Geçen günlerde görüntülenen Soydaş, “Setlerden çok uzak kaldım. Haliyle özledim ve dönüş kararı aldım. Ama dizilerde değil, sinema filmlerinde rol almak istiyorum” diye konuştu.

"O klipten para almadım"

"O klipten para almadım"

23 yıl önce Serdar Ortaç'ın 'Karabiberim' klibinde rol alan İlknur Soydaş, daha önce o kliple ilgili şu açıklamaları yapmıştı.


Bodrum'da Serdar'ın eşiyle tanıştım. Ben Serdar'ı çok severim. 'Karabiber' klibinden para almadım. Sonra 2 klibinde daha oynadım, onlardan para aldım.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra milyonluk araçlarıyla Etiler'de şov yaptı