Serdar Ortaç'tan Seçil Gür'e tam destek

Meslektaşı Seçil Gür ile aşk yaşayan şarkıcı Serdar Ortaç, önceki akşam Etiler'de görüntülendi. Serdar Ortaç, "O her şeyin en iyisini hak ediyor" dedi.

16 Ekim 2020, Cuma 14:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sevgilisi Seçil Gür'ün yeni şarkısı için toplantısı olduğunu belirten Serdar Ortaç, "O her şeyin en iyisini hak ediyor. Olabildiğince destek olmaya çalışıyorum" dedi.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; eski eşi Chloe Loughnan hakkında konuşmama kararı alındığını doğrulayan şarkıcı, "Mahkemenin almış olduğu karar var. Bu ortak alınmış bir karar" diyerek, detay vermedi.

Ortaç'a, bir telefon markasının yeni modelinin 23 bin 600 TL'den ön satışa çıktığı iddiası hatırlatıldı. Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan 2014’te evlenip 2019’da boşandı. Popçu, 1 milyon TL tazminatı 24 ay taksitle ödemeyi kabul etti. Ancak ödemeler 6 aydır aksadı.

İrlandalı model, ünlü şarkıcının nafaka ödemediğini söylemiş, "İki yıl her ay ödeme yapacaktı ama canı sağ olsun" demişti. Bu sözler üzerine Ortaç harekete geçmişti. "Para konusunda canımı sıkmayan Chloe’ye helal olsun” diyen Serdar Ortaç'ın, kalan miktarın büyük bölümünü ödemeye hazırlandığı iddia edilmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oktay Kaynarca, '25 yaşındaki sevgilisi hamile' haberlerine çıldırdı: Saçmalık, iğrençlik!