Serebral palsi hastası bir oğlu olan Çılgın Sedat yaşadığı zorlukları anlattı

Şarkıcı ve oyuncu Çılgın Sedat, Kanal D'deki '2. Sayfa' programına konuk oldu. Sedat, serebral palsi hastası oğlunun rahatsızlığından dolayı yaşadığı zorlukları anlatırken konuşmakta güçlük çekti

05 Şubat 2019, Salı 13:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şenol İpek'in oğlunun rahatsızlığı için gerekli olan maddi desteği toplamak adına bir gece düzenlediğinden bahseden Çılgın Sedat, çocuğunun rahatsızlığından dolayı yaşadığı zorlukları anlattı. 

Oğlunun hastalığının çok masraflı olduğunu söyleyen Çılgın Sedat, evinin kirasını öderken zorlandığını ve bu süreçte elindeki tüm mal varlığını sattığını söyledi.

"OĞLUMUN AYLIK MASRAFI 8 BİN TL"

"OĞLUMUN AYLIK MASRAFI 8 BİN TL"

Oğlunun aylık masrafının 8 bin TL olduğunu söyleyen ve şu an 350 bin TL borcunun olduğunu söyleyen Çılgın Sedat, "Geçen günlerde ben sahnedeyken oğlumu ambulansla hastaneye kaldırdılar. Ben sadece telefonda onu izledim. Sahnede olduğum için gelen insanları eğlendirmek için gidemedim. Haftada sadece bir gün işe gidiyorum onunla da her şey çok zor oluyor." dedi.

"ABİMLE OYNAMAYACAĞIM"

"ABİMLE OYNAMAYACAĞIM"

Şarkıcı sözlerine şöyle devam etti:

"Küçük oğlum abisinin rahatsızlığı için 'Abimle oynamayacağım. Ona top atıyorum o bana geri atamıyorum.' diyor."

İBRAHİM TATLISES TELEFONLA BAĞLANDI

İBRAHİM TATLISES TELEFONLA BAĞLANDI

Çılgın Sedat'ın oğlu Siraç için bu mücadelesine İbrahim Tatlıses'ten destek geldi. Telefonla programa bağlanan Tatlıses ''Konu çocuk olunca bitiyorum. Sedat'ın bu çabasını herkes biliyor. Ne gerekiyorsa yaparım. Ama bir tek yardım gecesine gelemem, dayanamam.'' dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Günlük burç yorumları! Filiz Özkol yazdı: Aslan, Yengeç, Boğa ve diğer burç yorumları