Serel Yereli, "Biz parkta kafamıza göre soyunuyoruz"

Bir dönem ekranlara gelen Bodrum Masalı isimli dizide ‘Alara’ karakterine hayat veren Serel Yereli, uzun süredir Londra’da yaşıyordu. Ailesini özlediğinden dolayı Türkiye’ye dönen Serel Yereli Bebek’te objektiflere yansıdı. Serel Yereli, uzun süre sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

21 Ekim 2021, Perşembe 14:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyunculuk kariyerini yarıda bırakarak şarkıcılığa yönelen Serel Yereli uzun süredir İngiltere’nin Londra şehrinde yaşıyordu. 

Serel Yereli, önceki gün Bebek’te amcasıyla birlikte bir mekanda görüntülendi. 

Karşısında basın mensuplarını gören Serel Yereli, hazırlıksız yakalandı. Serel Yereli, daha sonra kendisini görüntüleyen basın mensuplarının yanına gelerek ayak üstü sohbet etti.

Ailesini çok özlediği için Türkiye’ye döndüğünü söyleyen Serel Yereli, sosyal medya sayfasından yaptığı cesur paylaşımlar hakkında konuştu.

Yereli sorular üzerine "Ben kafama göre takılıyorum. Özgürlüğün verdiği tembellik var. İnsanlar rahat olunabileceğini görsün diye de paylaşıyorum. 

Biz parkta güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz. Kimse kimseye müdahale etmiyor. Arkadaşlarıma umut oluyorum" dedi.

Serel Yereli açıklamasında oyunculuğa başlama sebebinin babasının ölümü sonrası yurt dışına gitmek için para kazanmak olduğunu da ifade etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İrem Derici ve Cem Belevi birbirlerini sildi!