Serel Yereli takipçisine sert çıktı!

Hepimiz en az bir kere bir ünlünün fotoğrafının altına yorum yapmışızdır ve 'aman o kadar yorumun içinde benimkini mi görecek' demişizdir. Ancak öyle olmuyor, ünlüler kendilerine gelen yorumları yakından takip ediyor ve hatta bazılarına cevap bile veriyor

18 Mart 2018, Pazar 09:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Şarkıcı Serel Yereli bir takipçisinin ''İyice şişko oldun. Patates gibisin. Şarkı söylerken itici görünüyor'' şeklindeki mesajına sert karşılık verdi.

Serel Yereli ''Evet kilo aldım. Sana bir güzellik borcum mu var? İnsanların üstüne gitme'' yazdı. 

Popçu Ece Seçkin de, fotoğrafının altına ''Boya bak'' diye yazan takipçiye şöyle ayar verdi:

''Sayfana baktım, üst dudağın dolgudan patlamak üzere. Evreni kaplayacak gibi.''

Arabada fotoğrafını paylaşan Demet Şener, bir takipçisinin ''Botoksu orantılı yaptırın. Bir taraf dolgun bir taraf ucube'' yorumuna şu cevabı verdi: ''Ay yeter botoksum yok. Anlayamadınız.''

Ünlüleri giydiren modacı Gülşah Saraçoğlu, bir takipçisinin Instagram'da fotoğrafının altına yazdığı yorumla deliye döndü!

"TRAVESTİ MİSİNİZ?"

"TRAVESTİ MİSİNİZ?"

Takipçisinin "Travesti misiniz?" yorumunu gören Saraçoğlu ateş püskürdü.

"ÇİRKİN İNSANLAR!"

"ÇİRKİN İNSANLAR!"

“Hayır travesti değilim! Ama travesti olmak bir seçim değil bir kaderdir! Siz ve sizin gibi kötü zihniyetli çirkin insanlar benim gözümde zavallısınız! Gay olmak ayrıdır … olmak ayrıdır, hayat kadını ayrıdır … olmak ayrıdır! Ben travesti değilim ama umarım ALLAH sizi bu yargıladığınız insanlar üzerinden sizi sınamaz! Çünkü muhakkak vardır bir evladınız kardeşiniz yeğeniniz...”

Ünlü modacının bu çıkışına takipçilerinden büyük destek geldi.

Küfürlü cevap veren modacı için takipçileri, "Vurdu ve gol oldu" yorumunda bulundu.

BEREN SAAT

BEREN SAAT

Beren Saat, son zamanlarda boşanma haberleriyle gündemde. Saat'in sosyal medya hesabında yaptığı manidar paylaşımlar da günlerce konuşuldu.Bir sosyal medya kullanıcısı oyuncunun Instagram'da paylaşılan fotoğrafının altına "Bunun da kafa iyice gitti, toparlar inşallah" yorumunu yazdı.

Beren Saat'ten o yoruma yanıt gecikmedi ve kullanıcıya şu sözlerle yanıt verdi: Hadi inşallah!Geçen günlerde anne olmak istediğini açıklayan oyuncu Hazar Ergüçlü ile yönetmen Onur Ünlü’nün birlikteliği, ortaya çıktığı günden bu yana gündemden düşmüyor.

Aralarında 19 yaş fark olması nedeniyle sosyal medyada eleştirilerin hedefinde olan ikiliden Hazar Ergüçlü sessizliğini bozdu.

Gelen yorumlara daha fazla dayanamayan 26 yaşındaki oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ilişkisini eleştirenlere sert çıktı.

Hazar Ergüçlü, “Ben ne yaptığımı biliyorum. Ailem de ne yaptığımı biliyor. Biz hepimiz sizin ne yaptığınızı da biliyoruz. Peki, siz ne yaptığınızın farkında mısınız?” dedi.

Öte yandan Hazar Ergüçlü, 18. Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali'ne damga vurdu.

Hazar Ergüçlü, Kar filmiyle En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'ne layık görüldü.

Didem Soydan Twitter hesabından 'O esnada ben' notunu düştüğü bir fotoğraf paylaştı. 

Bir takipçisi de Didem Soydan'ın fotoğrafının altına 'O esnada sen rahat süslen diye bu vatanın evlatları canlarını veriyor' yazdı. 

Hal böyle olunca Didem Soydan da cevap gecikmedi. Didem Soydan şu sözlerle takipçisine ayarı verdi:

'SEN, BEN BOŞ BELEŞ TWEET ATARKEN NELER OLUYOR'

'SEN, BEN BOŞ BELEŞ TWEET ATARKEN NELER OLUYOR'

Sen ise Didem Soydan'a tweet atıyorsun mesela. Sen ,ben boş beleş tweet atarken neler oluyor."

Kıyafetlere olan düşkünlüğü ile bilinen şarkıcı Demet Akalın, defile videosu paylaşıp "Hepsi benim olmalı." dedi. 

S.ÇIYORUZA GELİYOR BU MANTIK"

S.ÇIYORUZA GELİYOR BU MANTIK"

Bir takipçisi Demet Akalın'ın bu paylaşımına "Yazık günah ya bu kadar da aç gözlü olunmaz. O gözleri kara toprak doyuracak." deyince şarkıcı yoruma şöyle cevap verdi: "O zaman yemek de yemelim. S.çıyoruza geliyor bu mantık."

Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Senem teyze karakterini canlandıran Neslihan Yeldan, takipçisinin yaptığı yoruma içerlendi.

BOTOKS DA YOK DOLGU DA"

BOTOKS DA YOK DOLGU DA"

Neslihan Yeldan'a bir takipçisi, "Şu botoks ile dudakları bıraksa artık teyze uzaylıya benziyor." yazdı.Neslihan Yeldan takipçisine şöyle cevap verdi: "Hanımefendi teyzenin yüzünde botoks da yok dolgu da"

İŞTE O YORUMLAR:

'KINA YAKARSINIZ'

'KINA YAKARSINIZ'

Pınar Altuğ'un ''Kocam'' diyerek paylaştığı fotoğrafın altına bir takipçisi ''Gün gelecek kocanın gözleri genç kadın arayışına girecek'' diye yorum yazdı. Pınar Altuğ'un ise cevabı gecikmedi: ''O zaman hatırlatın kına göndereyim size, yakarsınız.''Pınar Altuğ (43) ve eşi Yağmur Atacan (34) 2008 yılında evlenmişti.

Survivor 2018'in kadrosu netleşti. Adaya gidecek olan isimler birer birer açıklandı. Ünlüler takımında ter dökecek isimlerden biri de Hakan Hatipoğlu oldu.Üçüncü kez adaya gidecek olan Hakan Hatipoğlu, eski bir fotoğrafını 'Survivor 2018... 10 Şubat az kaldı...' notu ile Instagram'da paylaştı.

Bir takipçisi fotoğrafın altına "Gidip geri dönersin" notunu düştü. Bu yoruma çok sinirlenen Hakan Hatipoğlu ise takipçisine "Çok beklersin" yazarak karşılık verdi...

Oyuncu Deniz Çakır saçlarına Afrika örgüsü yaptırdı, fotoğrafını da Instagram sayfasında paylaştı.

Oyuncunun takipçileri, paylaşıma övgü dolu yorumlar yazarken, bir takipçisinin yorumu Taşfırın'ı çileden çıkardı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz evleniyor mu?