'Seren kurtulsun kurban keserim'

Seren Serengil'in annesi Nevin Serengil, kızının Musa Aytun'dan boşanması halinde kurban keseceğini söyledi

04 Kasım 2009, Çarşamba 05:00
A A

‘İnternette seks yaptı’
Seren Serengil Nisan 2005’te İtalya’da evlendiği Musa Aytun’dan şimdilerde boşanmaya çalışıyor. Karşıklı suçlamalar da havalarda uçuşuyor.

Seren Serengil “Musa’yı tanıdığımda 500 TL’ye kumaş taşıyıp hamallık yapıyordu. 2 bin TL’ye işe soktum. Annemin kredi kartlarını internette seks yapmak için kullandı” demişti.

Musa Aytun ise iddiaları yalanlamış, zengin bir aileden geldiğini ve Seren Serengil’in parasına ihtiyacı olmadığını söylemişti.

‘Zaten onaylamamıştım’
Seren Serengil’in annesi Nevin Serengil Star TV’deki ‘Mega Magazin’e çarpıcı açıklamalar yaptı. Kızının nikâhına bile gitmediğini söyleyen Nevin Serengil şöyle konuştu: Musa’nın bir işi yoktu. Hamallık yapıyordu. Seren’in hayat standartları çok yüksek.

Bu yüzden bu evliliğe onay vermedim. Seren ona iş buldu. Ben bugüne kadar kızım üzülmesin diye sustum. Ama Musa’nın maskesi düştükten sonra kızım kurtuluyor diye sevindim. Kurban kesmemiz gerekli diye düşünüyorum.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.