Seren Serengil: Emin misin Yaşar?

Seren Serengil ve Yaşar İpek, pazar günü evlilik yolunda ilk adımı attı. Nişan törenine Yaşar İpek’in annesi ve kız kardeşi katılmadı. Seren Serengil, konuyla ilgili “Ben istemedim” açıklamasını yaptı

01 Mayıs 2018, Salı 08:41
A A

Seren Serengil ve Yaşar İpek, Şile Casa Lavanda Boutique Hotel’de düzenlenen törenle nişanlandı. 100 bin liraya mâl olan 200 kişilik törene İpek’in annesi ve kız kardeşi katılmadı.

Seren Serengil, dikkatlerden kaçmayan bu önemli detayla ilgili açıklamayı aynı akşam sosyal medya üzerinden yaptı: “Ben öyle uygun gördüm. Evet ben istemedim. Geçerli nedenlerim vardı, öyle uygun gördük.

Öte yandan kendi annesi Nevin Teoman, kızını mutlu gününde yalnız bırakmadı.

EMİN MİSİN YAŞAR?

EMİN MİSİN YAŞAR?

Seren Serengil ile Yaşar İpek’in nişan yüzüklerini, Kelebek yazarı ve aynı zamanda Seren Serengil’in televizyon programındaki partneri olan Cengiz Semercioğlu taktı.

Seren Serengil, yüzükler takılmadan önce müstakbel eşine “Yaşar, bir ömür geçecek benimle. Hazır mısın, emin misin? diye takıldı. Aldığı yanıt ise “Ben hayatımın kararını verdim. Seni çok seviyorum oldu.

Seren Serengil ve Yaşar İpek, nikâh tarihini 17 Haziran olarak belirledi.

Yaşar İpek, sırtındaki “Sero’mu seviyorum yazısıyla böyle poz verdi.

Demet Akalın Kurt - Okan Kurt

Demet Akalın Kurt - Okan Kurt

DENİZ NEREDE MURAT ORADA

DENİZ NEREDE MURAT ORADA

Demet Akalın-Okan Kurt, Buse Varol-Alişan ve Lerzan Mutlu gibi birçok ünlünün katıldığı törende Deniz Seki ile adının aşk dedikodularına karıştığı Murat Karabova da vardı. 

Lerzan Mutlu

Lerzan Mutlu

Deniz Seki - Demet Akalın

Deniz Seki - Demet Akalın

Murat Karabova

Murat Karabova

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.