Seren Serengil, "Evliyken bile aldatıyordu"

Ulusal bir kanalda magazin programı yapan Seren Serengil ve Deniz Akkaya, geçtiğimiz günlerde yollarını ayıran Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ilişkisini masaya yatırdı. Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’nin İngiltere’de evlilik yaptığını iddia etti.

17 Eylül 2021, Cuma 12:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

“Canlı Masa” isimli magazin programına, ses sanatçısı ve yazar Onur Akay konuk oldu. Canlı yayında Selin Ciğerci hakkında konuşan Akay, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla herkesi şoke etti.

Gökhan Çıra'nın boşanmanın ardından Mina Ceran'la fotoğrafını da yayınlayan Akay, boşanmanın nedeninin ihanet olmadığını Selin Ciğerci'nin taşıyıcı anneden çocuğu olduğu için gerçekleştiğini dile getirdi.

Onur Akay’ın açıklamalarının ardından sunucu Deniz Akkaya’da Selin Ciğerci’nin yurtdışında evlendiğini vurguladı.

Seren Serengil, adı Gökhan Çıra ile birlikte anılan Aleyna Ebrar Kaya'nın avukatıyla konuştuğunu söyleyerek "Avukatı, Kaya'nın Gökhan Çıra ile sadece arkadaş olduğunu söyledi. Ayrıca Gökhan Çıra zaten evliyken de aldatıyordu. Şimdi niye önemsiyoruz anlamadım" dedi.

Akkaya şu ifadeleri kullandı, "Dün savcılıktaydım, bugün de gideceğim. Bizim Selin Ciğerci'nin Londra'da yaptığı gizli evliliği ve taşıyıcı annelik davasını konuşmamız gerekirken Gökhan Çıra'nın gereksiz ilişkileriyle zaman kaybediyoruz. Bu adam kadına aç arkadaşlar!" şeklinde konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Camdaki Kız 11. bölüm ile ekranlara damga vurdu! Defile gerginliği ve Feride’nin bitmeyen baskıları…