Seren Serengil: İbrahim Tatlıses beni tehdit etti!

Seren Serengil, sunucusu olduğu programda şoke eden bir iddiada bulundu. Gazino yıllarında İbrahim Tatlıses'in kendisini tehdit ettiğini söyledi. İşte Serengil Serengil'in canlı yayındaki itirafın detayları.

02 Nisan 2021, Cuma 13:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında izleyenleri şoke eden anlar yaşandı. Seren Serengil'in yıllar öncesine ait iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Gazinoda sahne aldığı dönem İbrahim Tatlıses'in kendisini tehdit ettiğini ileri süren 49 yaşındaki şarkıcı, programın diğer yorumcuları Bircan Bali ve Arto'yu da şaşırttı.

Serengil, "İbrahim Bey yaptı. Küsmüştük o sırada. Kendisini çok severim normalde, Gülben hadiselerinden dolayı aramız açıldı. O ara ben de Sacit Aslan'a gittim, 'bunu gönderin gitsin' dedim..."

Birlikte çalışmak istemediğimi söyledim. 'Tamam Seren, gönderiyorum' dedi. Bir baktım gitmemiş, ben de sordum. 'İbrahim konuşacak seninle' cevabını verdi...

İbrahim Bey geldi kulise, 'Seren bunun ekmeğiyle oynamayalım. Gitmesini istemedim, çalışsın' dedi. O günden sonra biz küs olarak çalışmak zorunda kaldık... Sonraki süreçlerde de İbrahim Bey ile benim aramı açtı. Ankara'da tam sahneye başlıyordum, İbrahim Tatlıses o gazinonun sahibini aramış. 'Açmayalım, tehdit alıyorum' dedi...


Annem ve babam da 'Öyle mi! Hadi çıkartmasın bakalım' dediler. Sahneye çıkmamamı hiç istemeyen annem 'çıkacaksın' dedi. 'Ya beni vururlar' dedim ama annem sahneye çıkarttı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Bu ne yaman çelişki Coşkun Sabah?'