Seren Serengil ile Yaşar İpek'in boşanmasıyla ilgili detaylar ortaya çıktı

Yaşar İpek, Seren Serengil’e boşanma davası açtı. İpek, dilekçesinde Seren Serengil’in özel hayatlarını üçüncü şahıslarla paylaştığını söyledi

30 Ağustos 2019, Cuma 08:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Anne olmaya hazırlanan Seren Serengil, geçen günlerde “Karnımdaki bebeğin sağlığı için” diyerek eşi Yaşar İpek hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığını açıklamış, “Bayramdan önce boşanma davasını açtım. Yaşar şu an annesinin evinde kalıyor” demişti.

AİLESİNİ İSTEMEDİĞİ İÇİN TARTIŞMA YAŞAMIŞLAR

AİLESİNİ İSTEMEDİĞİ İÇİN TARTIŞMA YAŞAMIŞLAR

Boşanma davasını Yaşar İpek’in açtığı ortaya çıktı. İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuran Yaşar İpek, dilekçesinde Seren Serengil’in ailesini istemediğini, bu yüzden tartışma yaşadıklarını anlattı.

Dilekçede “Seren Serengil, Yaşar İpek’in annesi ile kardeşine hakarette bulunmuş ve kamuoyu önünde bunu paylaşmıştır. Davalının özel hayatını üçüncü şahıslarla paylaşması Yaşar İpek yönünden yıpratıcı hâl almıştır” denildi.

Hürriyet'in haberine göre, Yaşar İpek, Seren Serengil’den nafaka ve tazminat talebinde bulunmadı.

Seren Serengil ise geçen gün Instagram hesabından şu açıklamayı yapmıştı:


"Her gün iğneler oluyorum, her gün ağlayarak üzülerek şu çocuğun bende tutunmaya devam etmesi için dualar ediyorum içimde fırtınalar kopuyor ama susuyorum sırf su dünyaya getirmeye çalıştığım varlık için sadece bağ hakkı olduğu için... Ama ailemi bugünümde yıkmaya ​çalışanları, bana yapılan zulümleri ve buna izin verenleri ben asla affetmiyorum inşallah Allah affeder."

'BAYRAM ÖNCESİ BOŞANMA DAVASI AÇTIM'

'BAYRAM ÖNCESİ BOŞANMA DAVASI AÇTIM'

Ardından da "Bayram öncesi boşanma davası açtım bunu da ilk defa açıklıyorum hakkımızda hayırlısı olsun." diyerek boşanma davasını kendisinin açtığını belirtmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Engin Akyürek'in veda mesajı dikkat çekti