Seren Serengil'in nişanına Nur Yerlitaş'ın Murat Karabova'ya söyledikleri damga vurdu

Seren Serengil ve Yaşar İpek'in nişan törenine, Nur Yerlitaş'ın Murat Karabova'ya Deniz Seki ve Gülşah Saraçoğlu hakkında söyledikleri damga vurdu! Nur Yerlitaş, Murat Karabova'ya önce Gülşah Saraçoğlu için 'Ben sana dedim ki o terzi karıyı masana oturtma!' dedi sonra sevgilisi Deniz Seki için 'Deniz kim ya senin hayatında' diye veryansın etti!

30 Nisan 2018, Pazartesi 13:13
A A
Şarkıcı Seren Serengil ile 4.5 aylık sevgilisi şarkıcı Yaşar İpek dün akşam nişanlandı. Şile Casa Lavanda Bouique Hotel'de yapılan nişana ünlü isimler akın etti.

Kimisi modacı Nur Yerlitaş ve Bülent Ersoy gibi kapıdan uğradı kimileri ise içeride dilediğince eğlendi coştu!

Ancak bu coşku şarkıcı Lerzan Mutlu'nun Instagram hesabından Murat Karabova, Deniz Seki ve Gülşah Saraçoğlu'nun birlikte eğlendiğini gösteren videoyu paylaşınca son buldu!
Deniz Seki ile Murat Karabova aşk yaşamaya başladı


Nur Yerlitaş, nişanın kapısında ise galerici Murat Karabova'ya küs olduğu modacı Gülşah Saraçoğlu ve Deniz Seki hakkında ağzına geleni söyledi!


Lerzan Mutlu'dan sert tepki: Bana bak Bülent Ersoy!Gülşah Saraçoğlu'ndan Bülent Ersoy'u çıldırtan ima


''SENİN O TERZİ KARIYLA  AYNI MASADA NE İŞİN VAR?''

Nur Yerlitaş, Murat Karabova'nın Gülşah Saraçoğlu ve Deniz Seki ile eğlendiğini gördüğü paylaşımın ardından nişanın yapıldığı mekâna geldikten hemen sonra Murat Karabova'ya ''Senin o terzi karıyla aynı masada ne işin var?.. Deniz kim, senin hayatına ne zaman girdi?'' cümlelerini sarf etti.

Şimdi gözler Deniz Seki ve Gülşah Saraçoğlu'nda.


Seren Serengil ile nişanlanan Yaşar İpek'ten çirkin hareket! (Video)Hacı Sabancı 50 kilo verdi (Zayıflayan ünlüler)


Kaynak: Uçankuş

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.