Seren Serengil: Kocam seni çok seviyorum

Kocasıyla boşanacağı ileri sürülen Seren Serengil, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu

03 Mayıs 2019, Cuma 19:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir süre önce ayrılacakları iddia edilen Seren Serengil ve Yaşar İpek cephesinde yeni bir gelişme oldu.

Serengil, Instagram sayfasında paylaştığı uzun bir mesajla barıştıklarını duyurdu. 


Serengil mesajında şunları yazdı:

"Yol uzun.. Başkalarının hikayelerini anlatırken bir bakmışsın senin de başına geliyor. "Gelmez" dediğin her şey bizim de geldi.. Ben onu üzmüşüm. "Sen de beni çok üzdün" demeye dilim varmadı, kıyamadım. "Varsın ben onu üzmüş olayım" dedim.. Onu yüceltmek adına söylediğim bir cümle yanlış anlaşılmış. "Benim onun için yapamayacağım hiçbir şey yok" anlamında yazmıştım oysa ki. olsun.. Saygısızlık etmişim, yine de bu yanlış anlaşılmaya bile mahal verdiyse "özür dilerim" dedim. Kocamdır, sonuçta beni mutlu etmek için elinden geleni yapan, beni seven, çok güzel özellikleri kişiliğinde barındıran, ilk defa hayatımda benim için bir şeyler yapan bir adam...

'KALBİM AĞLAYARAK UYANDIM'

'KALBİM AĞLAYARAK UYANDIM'

Başka anlaşamadığımız hiçbir mevzumuz yoksa insan tolare etmeli diyorsun. Bir haftadır günde bir öğün yemeği zorla yedim. Kalbim ağlayarak uyandım. O da öyleymiş. Neyse ki evine, başıma döndü, atlatabildik, nazar boncuğumuz olsun ne diyeyim..


Serengil, kendisine bu zor süreçte destek olan takipçilerine de teşekkür etti.


Serengil, mesajını "Kocam seni seviyorum. Bir de herkesin önünde seni zor durumda bıraktığım için bir kere daha özür dilemek istedim. Senin için seni mutlu edebilmek için elimden geleni yapmaya çalışırken yüzüme gözüme bulaştırmış olabilirim" diyerek bitirdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İzmir'e yerleşen Pınar Aylin'in kıskandıran hayatı