Seren Serengil, Neslihan Atagül'ü çıldırtacak! 'Hastalığı düzmece miydi?'

Neslihan Atagül, sağlık problemleri nedeniyle başrolünde yer aldığı 'Sefirin Kızı' dizisinden ayrıldığını açıklamıştı. Seren Serengil ve aynı programdaki sunucu arkadaşları, ünlü oyuncu hakkında yaptığı yorumla Atagül hayranlarının tepkisini çekti.

13 Mart 2021, Cumartesi 14:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programının sunucusu ve yorumcusu Seren Serengil, Neslihan Atagül hakkındaki açıklamasıyla magazin gündemini salladı.

'Sefirin Kızı' dizisinde Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu ile başrolü paylaşan Neslihan Atagül, geçtiğimiz aylarda rahatsızlanması nedeniyle 10 gün rapor almış ve çekimlere ara vermişti. Ünlü oyuncuya, 'geçirgen bağırsak sendromu' teşhisi konmuştu.

Seren Serengil, setlerin temposuna dayanamayacağı gerekçesiyle diziden ayrılma kararı alan Neslihan Atagül'ü hedef alarak, ağır ithamlarda bulundu.

'Söylemezsem Olmaz' yorumcuları, "Biraz dinlenmeye ihtiyacım var" açıklamasını yapan Atagül'ün etik dışı davrandığını ve hastalığını bahane ederek projeden ayrıldığını iddia etti.

"Kavga ettiler ve işi bırakmak istedi ama tazminat ödememek için rapor aldı" suçlaması yapılan 28 yaşındaki oyuncuya, 'Çakal Carlos' benzetmesi yapıldı. Neslihan Atagül hakkında "İş terbiyesi yok" ve "Hastalığı düzmece miydi?" şeklinde yorumlar yapılması, sosyal medyada büyük tepki çekti.

Bağırsak hücreleri arasındaki sıkı bağlar filtre görevi görür. Bu şekilde oluşturulmuş filtreye benzer yapı, bağırsaklardan kana sadece besin öğeleri, su, vitamin-mineraller gibi yararlı bileşenlerin geçmesine izin verir. Bu sıkı bağların bozulması sonucunda Geçirgen Bağırsak Sendromu meydana gelmektedir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kesinleşmiş hapis cezası bulunan 'Burry Soprano' lakaplı rapçi Burak Aydoğduoğlu tutuklandı