Seren Serengil tarzı ile dikkat çekti

Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Seren Serengil, Nişantaşı'nda bulunan bir mekandan çıkarken objektiflere yansıdı. Arkadaşının doğum gününe katılan Serengil, giyim tarzıyla dikkat çekti.

05 Kasım 2021, Cuma 08:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Zayıflama ameliyat olduktan sonra Dumping Sendromu'na yakalanan Seren Serengil, 44 kiloya düşmüştü. Ünlü sunucu önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

Bir arkadaşının doğum gününe katılan Serengil, giyim tarzı ile dikkatleri üzerine çekti.

Milliyet'ten Umut Ünver'in haberine göre; Soruları yanıtsız bırakan Seren Serengil, “İyi akşamlar” dedikten sonra evinin yolunu tuttu.

Dumping sendromu ile savaşan ve 2016'da geçirdiği mide operasyonunun ardından hızla kilo vermeye başlayan Seren Serengil, hastaneye kaldırılmıştı.


Her geçen gün kilo verdiğini ancak işi sayesinde ayakta kaldığını ve 44 kiloya düştüğünü söyleyen Seren Serengil, sağlık durumu hakkında ise şu açıklamada bulunmuştu...

"Sağlığım çok iyi değil ama ne yapayım yatağın içine girip ölmeyi mi bekleyeyim? Öyle bir insan değilim ben çalıştıkça iyi hisseden, güç alan bir kadınım. Çok kilo verdim, elimde değil devamlı yiyorum ama kilo alamıyorum."

"Şu an 44 kiloyum ben de memnun değilim bu işten. Bağırsağımı fazla kesmişler. Yediğim yaramıyor, geri dönüşüm ameliyatı olmam gerekiyor ama bu kilodayken onu da yapmıyorlar bekliyorum düzelmeyi. Allah'tan ümit kesilmez"

Serengil, ayrıca sevgilisi Mustafa Tohma ile ne zaman evleneceği sorusu üzerine "Mustafa ne zaman istesem evlenir, o her zaman 'evlenelim' diye söylüyor. Hastalığım, pandemi derken keyif biraz kafam sakinleyince bu sefer yoğurdu üfleyerek yemek istiyorum" cevabını verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hilal Altınbilek Metin Hara için sık sık İstanbul'a geliyor