Seren Serengil'den Kerem Tunçeri itirafı: Onu terk edip başkasıyla evlendim!

Şarkıcı ve magazin yorumcusu Seren Serengil, kendisinden 8 yaş küçük eski basketbolcu Kerem Tunçeri hakkında yıllar sonra çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

20 Aralık 2020, Pazar 08:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında yorumculuk yapan Seren Serengil'in, Kerem Tunçeri itirafları magazin gündemine bomba gibi düştü.

49 yaşındaki şarkıcı, 15 yıl önce eski basketbolcu Kerem Tunçeri (41) ile aşk yaşadığını ancak onu terk edip başkasıyla evlendiğini açıkladı.


'Bundan 15 sene önce tanışmıştık'

'Bundan 15 sene önce tanışmıştık'

'Söylemezsem Olmaz' canlı yayınında konuşan Serengil, "Bundan 15 sene önce ortak arkadaşımız Umut vasıtasıyla Kerem'le tanıştık. Aynı arkadaş grubundaydık. O zaman Efes Pilsen'de oynuyordu" ifadelerini kullandı.

'Kerem'i bırakıp onunla evlendim'

'Kerem'i bırakıp onunla evlendim'

Arto'nun "Neden ayrıldınız?" sorusuna ünlü şarkıcı, "Ayrıldıktan sonra arkadaş kaldık. Ondan ben ayrıldım. Daha önce ayrıldığım birinin başına bir şey geldi, Kerem'i bırakıp onunla evlendim. O kişinin yanında olmam gerekiyordu. Tamamen formalite icabı evlendim, onun yanında olmak istedim" yanıtını verdi.

'Evliliğim gerçek değildi'

'Evliliğim gerçek değildi'

Seren Serengil, "Onu çok iyi tanıyorum. Kerem hayatta sadakatsizlik yapmaz. Ayrıldığımız için çok üzüldü ama sonra o beni anladı. Evliliğim gerçek değildi" dedi.

Sosyal medya mesajları ifşa oldu

Sosyal medya mesajları ifşa oldu

Kerem Tunçeri, geçtiğimiz aylarda model Hande Taşkın'a mesajlar attı. Genç kadın da bunları ifşa etti. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunan Tunçeri, Taşkın'ın cezalandırılmasını istedi. Savcılık, model hakkında 'haberleşmenin gizliliğini ihlal etme' suçundan 3 yıla kadar hapis cezası istedi.


Fransa'da 2018 yılında nikah masasına oturan şarkıcı Yaşar İpek (41) ile meslektaşı Seren Serengil (49), geçtiğimiz eylül ayında anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Müge Boz: En çok uzaylılardan korkuyorum