Seren Serengil'in bekaret açıklaması yeniden gündemde

Seren Serengil’in yıllar önce bekaretle ilgili itirafı yeniden gündem oldu. Serengil’in 25 yıl önce verdiği röportajda “Bekaretimi anneme inat olsun diye verdim” sözlerinin gündem olması sonrası oyuncu Akasya Asıltürkmen esprili bir yorum yaptı.

03 Aralık 2020, Perşembe 14:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Seren Serengil’in 1995 yılına ait röportajı Instagram'da ŞOKOPOP isimli profilin paylaşması üzerine yeniden konuşuluyor. Seren Serengil’in Yüksel Şengül’e verdiği bu röportaj yeni assolist olduğu döneme ait.

Ünlü sunucu kendisine yöneltilen “Bakire misin?” sorusuna ise,

Hayır, bakire değilim… Yıllar önce bekaretimi kaybettim… İsmini veremem çok ayıp olur. Ünlü birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem iki yıl sonra duydu ‘İyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?’ dedi, kızdı. Oysa annem de biliyor ki, Türkiye’de pek çok ünlü hanım, sahneye çıkmadan önce seks yapmaya başlıyor. Bende bu gecikti bile. Ama annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi. Ve bu yüzden de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam” yanıtını verdi.

Instagram’da ŞOKOPOP isimli magazin sayfasının gündeme getirdiği bu röportaj Instagram’da yüzlerce yorum aldı. Yorum yapanlardan biri ise Akasya Asıltürkmen oldu. Türkmen, “Ben o Seren’i geri istiyorum yaa, bu çok ne bileyim… Sıkıcı” yorumuyla dikkat çekti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seray Sever aşka geldi! Evlilik yıl dönümünü bakın nasıl kutladı?