Serenay Sarıkaya Adana'dan çiftlik evi bakıyor

‘Şahmeran’ dizisi için Adana’ya giden Serenay Sarıkaya, çiftlik evlerine bayıldı. Ocak ayına kadar Adana'da kalacak olan Sarıkaya şimdi kendisi için çiftlik evi bakıyor.

07 Kasım 2021, Pazar 14:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Serenay Sarıkaya, Burak Deniz ile başrolü paylaştığı 'Şahmeran' dizisinin çekimleri için Adana’da bulunuyor. Ünlüoyuncu sık sık Adana'dan paylaşım yapıyor. Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; ocak ayına kadar Adana’da kalacak olan Serenay Sarıkaya, otelde konaklamak yerine ev arayışına girmiş. Adana’nın çiftlik evlerine hayran kalan güzel oyuncu, şimdilerde rahatça kalabileceği bir çiftlik evi arıyormuş.


Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan ve dijital platformda yayınlanacak olan bir projeyi kabul eden Sarıkaya, son olarak sosyal medya hesabından saçları yapılırken aynadan çektiği pozlarını paylaştı.

'BUNU YAZACAĞIMI BİLİYORDUNUZ'

'BUNU YAZACAĞIMI BİLİYORDUNUZ'

Siyah beyaz filtreyle yayınladığı karelerine Enis Arıkan'ı da etiketleyen oyuncu, gönderisine "Enis Arıkan'ı isteği üzerine paylaşıyorum... Ee daha daha nasılsınız? (Bunu eninde sonunda yazacağımı biliyordunuz)" notunu düştü.


Oyuncu Serenay Sarıkaya (29) ile Melisa Şenolsun'dan ayrılan işletmeci Umut Evirgen'in (32) aşk yaşadığı iddiaları bir süredir magazin gündemindeydi.


Sarıkaya'nın, Evirgen'in sahibi olduğu mekana gittiği öne sürülmüştü. Ünlü işletmecinin, "içeride 5-6 müşterinin olduğu dakikalarda giriş yapan oyuncu için mekanı kapattığı" haberleri çıkmıştı.


Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz eylül ayında basın mensuplarının "Hayırlı olsun diyelim mi?" sorusu üzerine, hakkında çıkan dedikodulara son noktayı koymuştu. Güzel oyuncu, "Yok arkadaşlar, sizin de dediğiniz gibi; bunlar iddia. Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım" ifadelerini kullanmıştı

Umut Evirgen'den ise dün akşam şaşırtan bir açıklama geldi. Ünlü işletmeci, 'teve2 Magazin Masası' muhabirine güzel oyuncu ile birlikte olduğunu itiraf etti.


'teve2 Magazin Masası' muhabirinden görüntü almamasını rica eden Evirgen, "Benim mekanım dışında istediğin yerde görüntü al ama bu gecelik bizden görüntü alma" dedi.


32 yaşındaki işletmeci, muhabirin "O zaman aşkı kabul ediyor musunuz?" sorusuna ise "Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz" şeklinde flaş bir cevap verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Akalın Hadise paylaşımıyla herkesi şaşırttı