Serenay Sarıkaya, Deniz Bulutsuz sorusuna sessiz kaldı

Serenay Sarıkaya, önceki gün Etiler’de bulunan bir mekan çıkışı görüntülendi. Sarıkaya, Deniz Bulutsuz'un sosyal medya hesabından kendisini takipten çıktığı ilgili sorulara yanıt vermedi.

01 Ekim 2020, Perşembe 08:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cem Yılmaz'la yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya, Etiler'de görüntülendi. Giyim tarzıyla dikkat çeken 29 yaşındaki oyuncu, sorulara sessiz kalmayı tercih etti.


Ozan Güven’in darp ettiği Deniz Bulutsuz’un sosyal medya hesabından kendisini takipten çıktığı soruna Sarıkaya, "Teşekkür ederim" demekle yetinip aracına bindi. Öte yandan Ozan Güven'in Deniz Bulutsuz'u darp ettiği iddialarının ardından ikilinin ortak arkadaşı olan Serenay Sarıkaya şiddet olaylarına tepkisiz kalmıştı. Uzun süre sessizliğini koruyan Sarıkaya, sosyal medya hesabından isyan etmişti.Sarıkaya, Instagram hesabından, şu açıklamayı yapmıştı:

Yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki! Sesi çıkmıyor diye bu kadar da ileri gidilmez ki artık! Üstelik sonu gelmiyor, bitmiyor, bitmiyor. Daha birini iyileştiremeden, daha da serti zaten hazırda bekliyor. 'Bu mesleği seçmenin bedellerinden, olacak o kadar ünlüsün. İsminin olduğu her şey çok okunuyor, dikkat çekiyor. Sesimizi çıkarmayalım büyümesin' deniyor. Kabul etmiyorum. Sınırı aşalı çok oldu!

Ne kolay oldu insanların hayatına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak. . . Ben her iftiraya ‘yok öyle değil’ diyemem ki. Bu ne kadar yorucu. Ama özellikle sosyal medyada bir sesin, varlık belirtin yoksa, sanki bütün varsayımlar gerçekmiş gibi bir de senelerce üzerine yapışıyor. Bir süre sonra senin başkaları tarafından bilinen kimliğin haline geliyor bütün bu saçmalık. Ben bunların hiçbiri değilim ki. . .


Ben de bir insanım, benim de duygularım var. Sanatçı kişiliğini sebebiyle neden hep bir entrika olmak zorunda ismimin geçtiği her konuda. Neden beni ilgilendirmeyen konuların da ana kahramanı olmak zorundayım? Bunun usturuplu, ahlaklı bir yolu yok mu yahu? Halbuki her şeyim ortada, bir gizemim de yok ki. İşlerim ortada, duruşum ortada, ne yaşadığım belli, neye inandığım belli, neyi temsil ettiğim belli, neyin arkasında duyduğum belli.


Buna rağmen, seni olduğun gibi asla yansıtmayan varsayımların bir tezahürü olduğun yanılsamasına herkesin delilercesine inanma isteği neden? Bu çok eskide kalmadı mı artık?. Güzel olanı değil de, kötü olanı, yanlış olanı çoğaltmak mı güzele, iyiye taşıyacak bizi? Bu da şiddetin başka türlüsü değil mi? Yeter!

Umut Ünver/Milliyet

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Feryal Gülman'dan yalı açıklaması: Yakında satışı açıklarım