Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin neden ayrıldı?

Magazin dünyasının gözde çifti Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin'den kötü haber geldi. Uzun süredir aralarının bozuk olduğu konuşulan ikili, 4 yıllık aşka ''Heyecan bitti'' diyerek nokta koydu

26 Nisan 2019, Cuma 09:27 Son Güncelleme:
A A

Uzun süredir haklarında ayrıldıkları yönünde haberler yapılan Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin, iddiaları haklı çıkardı. Magazin dünyasının gözde çiftinin dört yıllık aşka nokta koyduğu haberi dün gündeme bomba gibi düştü.

2015 yılından bu yana birlikte olan oyuncu çift, herkesin parmakla gösterdiği ilişkilerine Kanal D'deki '2. Sayfa' programının iddiasına göre önceki akşam nokta koydu.

Birbirlerine çok yakıştırılan ünlü çiftin ayrılık haberi ise hayranlarını üzdü.

Ayrılık iddiasıyla şaşırtan çiftin, yakın çevresine "İlişkimizde heyecanı kaybettik" dediği öğrenildi. Konuşulanlara göre Kerem Bürsin, dün sabah da özel eşyalarını toplayıp güzel oyuncuyla birlikte yaşadığı evden ayrıldı.

Hatta Kerem Bürsin, iddiaya göre de yeni ev arayışına başladı. Serenay Sarıkaya ise aynı saatlerde bir etkinlik için Soho House'da basının karşısındaydı. Sarıkaya, ayrılıkla ilgili sorulara yanıt vermekten kaçındı.

Sarıkaya, Bürsin'le ayrılığı sorulunca çekingen tavırlar sergileyip "Başka zaman konuşalım" yanıtını verdi. Sarıkaya, yinelenen ayrılık sorusuna başını eğerek adeta onay verirken Bürsin ise sessizliğini korudu.

Bürsin'in, daha öncekilerin aksine internet sitelerindeki ayrılık haberlerine "Bullshit" yani "Saçmalık" diye yorum yapmaması da "Bu kez ayrılık kesin" dedirtti.

Bu arada ilişkinin, geçen günlerde Amerika'dan Türkiye'ye dönen Bürsin'in Sarıkaya'yı yurt dışındaki bir güzelle aldattığı yüzünden bittiği de iddia edildi.

Kerem Bürsin ise ilişkilerinin ihanet yüzünden bitmediğini, kavgasız-gürültüsüz, dostça ayrıldıklarını söyledi.

Anketlerde 'En beğenilen çift' seçilen ikili, sosyal medyada birbirlerini takibi sürdürüyor. (Takvim)

Sıradaki haber yükleniyor...