Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar'ın fotoğraflarındaki sır!

Nisan ayında Göcek'te görüntülenen Serenay Sarıkaya ve Haldun Demirhisar hakkında aşk iddialarının ardından açıklama yapan oyuncu "Bahsi geçen kişi arkadaşımdır" diyerek iddiaları yalanlamıştı. Ramazan Bayramı'nı birlikte geçiren ikili Demirhisar’ın Göcek’teki çiftlik evinde yakalandı. Birlikte görüntülenen çiftin karelerindeki bir ayrıntı dikkatlerden kaçmadı.

17 Mayıs 2021, Pazartesi 17:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Serenay Sarıkaya, adı aşk dedikodularına karıştığı ve teknede görüntülendikten sonra "Arkadaşım" açıklamasını yaptığı Haldun Demirhisar’la geçtiğimiz günlerde yeniden objektiflere takıldı. Ünlü çift, iş insanının Fethiye Göcek’te bulunan villasında arkadaşlarını ağırladı. Ardından dostlarını uğurlayan ikili, baş başa sohbet etti.

İkili, daha sonra evin etrafında yürüyüş yaptı. Sarıkaya’nın, gazeteciler ve halk tarafından görüntülenmemek için bir aydır Demirhisar’ın evinde kaldığı iddia edildi.

Sabah gazetesinden Mevlüt Tezel, "Kupadaki Sır" başlığı ile görüntülerdeki çarpıcı bir detayı köşesine taşıdı:

"Serenay Sarıkaya'nın, Haldun Demirhisar'ın Göcek'teki çiftliğinde kaldığı ortaya çıktı. Çift birlikte görüntülendi.

Fotoğraflarda görülen kupa bardak, Sarıkaya'nın kasım ayında yaptığı paylaşımda da varmış. Ünlü oyuncunun hayranları, 'Acaba aşk kasımda mı başladı?' diye soruyor. Haberle ilgili Sarıkaya'nın olgun erkek tutkusu olduğuna dair 'Yine de dedesiyle baş başa tatile çıkmış', 'Ne olacak bu kızın sugar daddy sevdası' benzeri okuyucu yorumları da sosyal medyada gündem oldu.

Gördüğünüz gibi bir de magazinci linç tayfası var! İsteyen istediği ilişkiyi yaşar ama bunun saklanması ve sonradan ortaya çıkması taraflara zarar verir.

Uzun süredir ekranlarda yer almaması rağmen sosyal medya paylaşımları ile magazin gündeminden düşmeyen Serenay Sarıkaya ile iş insanı Haldun Demirhisar'ın aşk yaşadığı iddia edilmişti. 28 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz ay iş insanı ile teknede görüntülendiğinde, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı...

Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup ile yazılan ilişki haberi asılsızdır. Haberde bahsi edilen kişi arkadaşımdır. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgilisi olursa istediği hayatı yaşayabileceğine dair imaları ve arkadaşıma yapılan yorumları kınıyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Erçel'den dikkat çeken paylaşım