Serenay Sarıkaya'nın ameliyatına vale mi girdi?

Geçtiğimiz ekim ayında özel bir hastanede estetik operasyon geçiren Serenay Sarıkaya'nın, basına sızan "silikon yeniletme işlemi" haberleri sonrası harekete geçtiği ve ünlü oyuncunun şikayeti üzerine bir kişinin işten çıkarıldığı ileri sürülmüştü. Bir detay dikkat çekti. Magazin gündemine bomba gibi düşen iddiada bir detay dikkatlerden kaçmadı.

24 Şubat 2021, Çarşamba 11:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son günlerde Maldivler tatili ve Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adıdan sıkça söz ettirmeyi başaran Serenay Sarıkaya ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Sabah gazetesi yazarı Mevlüt Tezel, bu konuyu köşesine taşıdı.

'Serenay'ın Ameliyatına Vale mi Girdi?' başlıklı yazı şöyle...

"Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın geçtiğimiz ekim ayında özel bir hastanede estetik operasyonla silikon taktırması basına sızmıştı. Serenay yarım kalan işlemlerini doktorunu eve çağırarak devam ettirmiş ve olayın duyulmasından şikayetçi olmuştu.

Bunun üzerine olayla ilgili soruşturma başlatan hastane yönetimi, vale olarak çalışan kişiyi operasyonu duyurduğu gerekçesiyle işten çıkardı.


Peki, vale nereden biliyor Serenay'ın göğüslerine silikon taktırdığını? Ameliyata vale de mi katıldı? Böyle bir şey olmayacağına göre valeye kim söyledi?

Ya da doğru soru şu olmalı; Cerrahı, hemşireyi mi, yoksa gariban valeyi mi işten çıkarırsınız? Özetle Serenay bu haberi Maldivler'de okuyup 'yaşasın yine haber oldum' diye sevinirken bir emekçi işsiz kaldı."

'SAHTE İSİM' CEVABI!

'SAHTE İSİM' CEVABI!

Sarıkaya'nın Maslak'taki özel bir hastanede estetik ameliyatı olduğu, hastane kaydını da sahte bir isimle yaptığı iddia edilmişti. Sarıkaya'nın operasyon nedeniyle bir gece kaldığı hastanenin başhekiminden, Sarıkaya'nın ismini değiştirmeden ameliyat olduğu açıklaması gelmişti.


Başhekim, ünlü oyuncunun 7 Ekim Çarşamba günü hastanede geçirdiği operasyonla ilgili medyada yer alan iddiaların asılsız olduğunu belirterek, "Hastanemizi zan altında bırakacak şekilde, basında ‘sahte isimle hastaneye yatışı yapıldı’ şeklinde haberler yayınlanmıştır. Bu iddialar asılsızdır ve doğru değildir. Hastamız Serenay Sarıkaya, 7.10.2020 - 08.10.2020 tarihleri arasında kendi ismiyle hastanemizden hizmet almış ve taburcu olmuştur" ifadelerini kullanmıştı.

ÇİLEDEN ÇIKARAN SORU!

ÇİLEDEN ÇIKARAN SORU!

Geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı'nda bir estetik kliniğinden çıkarken görüntülenen Serenay Sarıkaya, "Kontrole mi geldiniz?" sorusuyla adeta çileden çıkmıştı.

Sarıkaya, sağlık durumu ile ilgili ısrarlı sorular karşısında, "Size ne ya" şeklinde magazin muhabirlerine tepki göstermiş ve hemen kapıya gelen cipine binmişti.

GİZEMLİ KİŞİ ANNESİ ÇIKTI

GİZEMLİ KİŞİ ANNESİ ÇIKTI

Öte yandan 29 yaşındaki güzel, Demet Akalın’ın, “Kim çekiyor fotoğraflarını” ve sosyal medyadaki “Yeni sevgilin mi?” sorularına açıklık getirmişti.


Maldivler tatiline kiminle çıktığını açıklayan Sarıkaya, annesi Ümran Seyhan’la fotoğrafını Instagram’dan paylaşarak, “Yanımdaki insanı çok sormuşsunuz” diye yazmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (24 Şubat 2021)