Serenay Sarıkaya'nın günlük tarzı 20 bin TL!

Eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın paylaşımını beğenmesi ile gündemde olan Serenay Sarıkaya, önceki gün Bebek'teydi. Omuz ve göbeğini açıkta bırakan bluzu, eşofmanı ve ayakkabılarıyla dikkat çeken oyuncunun tarzının bedeli 20 bin TL'ydi.

03 Şubat 2021, Çarşamba 13:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Neredeyse koronavirüs pandemisinin başından beri annesiyle birlikte Kaz Dağları'nda olan Serenay Sarıkaya, önceki gün Bebek'te objektiflere takıldı. Toplantı ve çekimler nedeniyle uzun bir aradan sonra İstanbul'a dönen 29 yaşındaki oyuncu, güzellik merkezinde bakım yaptırdı.


Kaşları için 5 bin TL

Kaşlarını düzelttirmek için 5 bin TL ödeyen Sarıkaya, güzellik merkezi çıkışında kalabalık basın ordusunu görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

'Dayanacak gücüm kalmadı'

'Dayanacak gücüm kalmadı'

Şarkıcı Bergen'in hayatını oynayacağı film projesinin askıya alındığını açıklayan oyuncu, "Benim de dayanacak gücüm kalmadı, hemen çalışmak istiyorum. Setleri çok özledim" dedi.

Takvim gazetesinin haberine göre; her zamanki gibi giyim tarzıyla ilgi odağı olmayı başaran Serenay; göbeğini açıkta bırakan tek omuz bluzu, eşofmanı, ayakkabısı ve Prada çantası için toplamda 20 bin TL harcamıştı.

Küpesi 8 bin 400 TL

Küpesi 8 bin 400 TL

Küpe: 8 bin 400 TL,

Çanta: 5 bin 595 TL,

Ayakkabı: 3 bin 960 TL,

Eşofman altı: Bin 980 TL,

Bluz: 655 TL,

Swetshirt: 150 TL.


Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın sosyal medyada paylaştığı görüntüleri beğendikten sonra gündem gelen 'barışma' iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Cem Yılmaz ile görüşmediklerini ancak küs olmadıklarını ifade eden 29 yaşındaki güzel, "Yok, kendisi de söyledi zaten. Çok normal, artık bir like'tan buraya gelmesin mevzu. Çok normal şeyler bunlar. Yetişkin insanlarız, yani görüşmüyoruz ama tabii ki küs değiliz. Normal böyle şeyleri büyütmeyelim lütfen" şeklinde konuştu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor Poyraz ve 'saygı' karmaşası: Poyraz'ın konsey davranışları saygılı mıydı?