Serenay Sarıkaya'nın ismini değiştirerek estetik olduğu iddia edilmişti: Hastaneden açıklama

Oyuncu Serenay Sarıkaya'nın Maslak'ta özel bir hastanede estetik ameliyatı olduğu, hastane kaydını da sahte bir isimle yaptığı iddia edilmişti. Sarıkaya'nın operasyon geçirdiği hastaneden ise açıklama geldi.

10 Ekim 2020, Cumartesi 15:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra güzelliği ve formda görüntüsüyle dikkat çekmeyi başaran Serenay Sarıkaya, bu kez 'estetik' iddiası ile adından söz ettirdi.

Serenay Sarıkaya'nın gizli yaptırdığı estetik operasyonunun duyulmaması için hastane kayıtlarına adını ‘Seren Kaya’ olarak bildirdiği iddiaları ortaya atılmıştı. Sarıkaya'nın operasyon nedeniyle bir gece kaldığı hastaneden ise açıklama geldi.

Başhekim, ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın 7 Ekim Çarşamba günü hastanede geçirdiği operasyonla ilgili medyada yer alan iddiaların asılsız olduğunu belirterek, şu açıklamayı yaptı:

Hastanemizi zan altında bırakacak şekilde, basında ‘sahte isimle hastaneye yatışı yapıldı’ şeklinde haberler yayınlanmıştır.

Bu iddialar asılsızdır ve doğru değildir. Hastamız Serenay Sarıkaya, 7.10.2020 - 08.10.2020 tarihleri arasında kendi ismiyle hastanemizden hizmet almış ve taburcu olmuştur.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ivana Sert nafakaya yüzde 30 zam istedi, dava açtı