'Serenay'la aşkın yan etkisi mi bu?'

Kerem Bürsin, Demet Özdemir’le birlikte olduğu iddialarını ti’ye aldı. Cem Yılmaz’dan da evlilik dedikodularına tek cümlelik yanıt geldi. Serenay Sarıkaya'nın eski ve yeni sevgilisinin açıklamaları dikkat çekti.

09 Mayıs 2020, Cumartesi 14:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milliyet Gazetesinden Ali Eyüboğlu'nun, "Serenay'la Aşkın Yan Etkisi mi Bu?" başlıklı yazısı şöyle:

Kerem Bürsin, Demet Özdemir’le aşk iddialarını fena ti’ye aldı başlıklı haber: Serenay Sarıkaya’dan ayrıldıktan sonra adı sık sık aşk dedikodularına karışan son olarak Demet Özdemir’le anılan Bürsin’in Instagram’daki canlı yayında elinde ‘D’ harfli bardak bu iddiaları güçlendirmişti. Sosyal medyada yeni bir canlı yayına katılan oyuncu, bu kez boş bardağı göstererek, ‘Bu sefer bembeyaz bir bardağa kalemimle rastgele bir harf yapacağım. Ç’den başlayıp Z’ye kadar gideceğim’ diye şaka yaptı.

Cem Yılmaz’dan evlilik iddialarına tek cümlelik yanıt başlıklı haberse şöyle: Yılmaz’ın karantina günlerini aynı evde geçirdiği sevgilisi Serenay Sarıkaya’ya önünde diz çöküp, evlenme teklif ettiği, salgın sonrası evlenecekleri iddia edilmişti. İddiaların ardından Cem Yılmaz, Twitter hesabından, ‘Haberim olursa evlenmem, evlensem haberim olur’ diye paylaşım yaptı.


Kerem Bürsin, alfabedeki A, B ve C’yi atlayıp Ç’den başlayarak Demet Özdemir’i çağrıştıracak D’yi kamufle mi etmiş oldu? Madem öyle niye alfabeye D’den sonra gelen E’den veya başka bir harften başlamadı?


Ne onun yaptığı espriden bir şey anladım, ne de Cem Yılmaz’ın yazdığından. Değil okumamışı, onlarca üniversite öğrencisi veya mezununun en basit soruları bilemeyip, ‘Kim Milyoner Olmak İster?’den elendiği Türkiye’de, Serenay Sarıkaya’nın eski ve yeni sevgilisinin ne dediklerini anlayan varsa Allah rızası için bana da anlatsın. Bu mübarek ramazan ayında fitre vermiş kadar sevaba girersiniz valla!


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oyuncu Burak Deniz motosikletliye çarptı