Sergen Yalçın, Balotelli'yi istemediğini açıkladı

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, Mario Balotelli transferine onay vermediğini açıkladı. Balotelli'yi neden istemediğini de açıklayan Sergen Yalçın, takımın birçok transfere ihtiyacı olduğunu söyledi.

07 Eylül 2020, Pazartesi 13:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Sergen Yalçın, transfer konularıyla ilgili konuştu. Daha önce yaptığı açıklamalarla yönetime transfer mesajı verdiği söylenen Yalçın, bu iddiaları reddetti.

Sergen Yalçın, şunları söyledi:

Ben televizyondan falan transfer mesajı vermiyorum, zaten hep yöneticilerimizle beraberiz. Birlikte planlama yapıyoruz. Ben işin maddi tarafını, bütçeleri bilmiyorum. Bu planlamaları yapmaya çalıştık ama her istediğiniz olmuyor.
Sürekli yönetimle konuşuyoruz, beraber planlama yapıyoruz. Her zaman her şey istediğimiz gibi gitmiyor. 'Oyunculara hoca onay vermedi' deniyor. Ortak karar vermeye çalışıyoruz. Onay vermediğim tek transfer, Balotelli transferiydi.

Mario Balotelli transferine onay vermedim ve şöyle dedim; 'Benim soru işaretlerim var, yüksek maliyeti olan bir oyuncu için bu riski almam. Siz istiyorsanız alın.' Maliyeti, seviyesi uygunsa kapımız herkese açık. Kararlar ortak alınıyor.

Santrfor bizim için çok önemli bölge. O bölgede hata yapamayız. Alacağımız santrforun maliyeti maalesef yüksek olacak. Beşiktaş’ın santrforunu televizyondan izleyemezsin, başkasına soramazsın. Beşiktaş’ın santrforu bellidir, gider alırsın.
8-10 transfer yapmamız gerekiyor demiştim. Hala bu düşüncedeyim. Almamız gereken oyunculardan 4 tanesi kreatif olmalı. Diğer isimler alternatif olmalı ve bütçeye uygun olmalı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Enzo Roco resmen Fatih Karagümrük'te