Sergen Yalçın eski öğrencilerini Beşiktaş'a getirecek

Sergen Yalçın takımın kötü oyunu nedeniyle bir sonraki sezona kadroyu değiştirerek girmek istiyor. Maddi sıkıntılardan ötürü eli çok güçlü olmayan Beşiktaş yönetimi, makul transferlere yönelecek. Durumu bilen Sergen Yalçın da isteklerini buna göre sıralıyor.

15 Haziran 2020, Pazartesi 14:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sergen Yalçın'ın ilk hedeflerinden biri eski Beşiktaşlı Gökhan Töre. Kanatları adeta kırık olan Beşiktaş'ta Diaby ve N'Koudou taraftarın sabrını taşırmış durumda.

Tyler Boyd'un azimli ama etkisiz hali ise Beşiktaş'ın kanat konusunda hiçbir verim alamamasına neden oluyor. Kanatlarda da kullanılabileceği umuduyla alınan Kevin Prince Boateng'in daha serbest bir rolde kullanılması ve bir sonraki sezon kalma ihtimalinin düşüklüğü, Sergen Yalçın'ı yeni arayışlara itti.

Hem düşük maliyetli hem kanatları etkili kullanma olasılığı olan hem de Beşiktaş'ı bilen Gökhan Töre, bu sebeplerden ötürü Beşiktaş'a bir kez daha gelebilir. Töre, ayrıca Sergen Hoca'nın Yeni Malatyaspor'dan eski öğrencisi.

Gökhan Töre, sorun yaşadığı eski başkan Fikret Orman'ın ayrılmasından sonra Beşiktaş'a gelmeye istekli.

Sergen Yalçın'ın düşük maliyetli ve yararlı olmasını umduğu diğer isimler ise Alanyasporlu N'Sakala ve Sivasspor'da kiralık olarak bulunan Fatih Aksoy.

22 yaşındaki Fatih bu sezonu Sivasspor'da kiralık olarak geçiriyor ve fazlaca forma şansı bularak tecrübe kazanıyor.

N'Sakala ise yine Alanyaspor'dan Sergen Hoca'nın eski öğrencisi. Beşiktaş formalı fotoğrafı ortaya çıktığından beri de yeni sezonda İnönü'de olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'den sürpriz hamle! İstanbul'a geldi