Sergen Yalçın sertleşmeye başladı: Onlara yer yok!

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın alınan kötü sonuçların ardından futbolcularına olan tavrını değiştirdi. Daha sert ve gergin olduğu gözlemlenen Yalçın, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ndeki son takım toplantısında dikkat çeken cümleler kullandı. Oyuncularına adeta fırça atan Sergen Yalçın, bir yandan da istifa sinyalleri verdi. İşte Yalçın'ın 1 saat süren toplantıdaki sözleri:

23 Kasım 2021, Salı 11:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"İstifadan çekinmem!"

"İstifadan çekinmem!"

Beşiktaş’ın topçusu sahada böyle dolaşamaz. Her maçtan sonra size laf gelmesin diye sorumluluk alıyorum. Bu kötü gidişatta hepimizin payı var ama bunu değiştirmek en başta sizin elinizde. Ben öyle istifa etmekten falan da çekinmem bunu bilin. Benim istifa etmemi isteyenler olabilir ancak siz önce çıkıp, Beşiktaş’a yakışır bir şekilde oynayacaksınız. Böyle oynarsanız bana istifa etmekten başka seçenek kalmaz

"Ben mi çıkıp oynayayım?"

"Ben mi çıkıp oynayayım?"

Ben mi sahaya çıkıp oynayayım! Kendimi geçtim Beşiktaş taraftarı böyle bir oyunu hak etmiyor. Demek ki burada Beşiktaş’ın büyüklüğünün farkında olmayanlar var.

"Şapkanızı önünüze koyun"

"Şapkanızı önünüze koyun"

Ligdeki tablomuzun sorumlusu bizleriz. Biz sezona şampiyon unvanı ile başladık. Daha da güçlendik. Ama kalitemiz sahaya yansımıyorsa şapkamızı önümüze koyup düşünmemiz gerek. Bu duruma nasıl düştüysek öyle ayağa kalkacağız. Bunun yapacak olan da biziz.

"Aramızda onlara yer yok"

"Aramızda onlara yer yok"

Kimse bu takımda yenilgiyi peşinen kabul edemez. Geçen sezon bizi şampiyon yapan şey ortaya koyduğumuz karakterdi. Burada bir yanlış var. Sahada kim oynuyorsa tüm motivasyonunu, enerjisini ortaya koymalı. Koymayana aramızda yer yok. Bunu bilmeli. Geç olmadan eski karakterimize dönelim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burak Elmas bugün Nihat Özdemir ile görüşecek