Sergen Yalçın'dan oyuncularına salvo! 'Bu ruhsuzluğun sorumluluğunu almam!'

Beşiktaş son 7 maçında 5. mağlubiyetini aldı. Dün akşam Alanya'ya yenilerek şampiyonluk yarışına neredeyse havlu atan Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın kızgın ve isyankardı. Yalçın maç sonu konuşmasında oyuncularına basın önünde sert çıktı.

21 Kasım 2021, Pazar 09:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Beşiktaş'ta işler gittikçe karışıyor. Sergen Yalçın şimdiye dek alınan yenilgilerde sorumluluğun kendisine ait olduğunu söylemiş ve çözüm bulması gerektiğinin altını çizmişti. Ancak tecrübeli hoca ilk kez oyuncularını deyim yerindeyse ateşe attı ve şikayet etti. İşte Yalçın'ın sözleri:

"İsteksizlik, ruhsuzluk..."

"İsteksizlik, ruhsuzluk..."

Burada sorumlu benim ve sorumluluğu alması gereken de benim. Ama bugün sahadaki oyunun isteksizliği, ruhsuzluğu ve kabullenmişliğinin sorumluluğunu almak istemiyorum. Sonucun sorumluluğunu alırım ama bu kazanmak için hiçbir şey yapmamanın sorumluluğunu almak istemiyorum. Bunu da söyleyeyim.

"Yenilgiyi kabullenmiş bir oyuncu grubu var"

"Yenilgiyi kabullenmiş bir oyuncu grubu var"

Yediğimiz goller bireysel hatalardan ve savunma hatalarından oluyor. Bu maç kelimelerin tükendiği maç oyunsal anlamda. Beni üzen hiçbir şey yapmadığımız ve resmen mağlubiyeti kabullenmiş bir oyuncu grubunun olması. Bugün bahane üretecek bir durumumuz yok. Biz sağlamız, iyi antrenmanlar yapıyoruz ama maalesef bizim de psikolojimiz bozuldu.

"Kenarda çaresizce oturuyorum"

"Kenarda çaresizce oturuyorum"

Bu durum bizi çok üzüyor. Camiamızdan, taraftarlarımızdan aldığımız sonuçlar, oynanan oyun ve verilen mücadeleden dolayı özür diliyorum. Sahada 11 oyuncu ile başlıyoruz, 15-16 oyuncu ile maçı bitiriyoruz. Birçok hamle yapıyoruz oyunu kurtarmak adına maalesef hiçbir şey tutmuyor. Doğru şey ortaya çıkmıyor. Kenarda çaresizce oturduğumu 2 senedir hiç hatırlamıyorum. Kenarda çaresizce oyunu izlemek zorunda kaldım.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Eski Fenerbahçeli Kubilay Toptaş'ın inanılmaz hayat hikayesi!