Serpil Benay'dan şoke eden İbrahim Tatlıses itirafı

1982 yılında Köşk Gazinosunda Zeki Müren'in kadrosunda sahne alarak adını duyuran, başta Maksim Gazinosu olmak üzere birçok mekanda solistlik yaparak adını duyuran Serpil Benay yıllar sonra yaptığı İbrahim Tatlıses itirafıyla şaşırttı.

31 Ekim 2021, Pazar 09:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir dönemin aranan isimlerin Serpil Benay, şu sıralar mütevazi bir hayat geçiriyor. 80'li ve 90'lı yılların sahne hayatına damga vuran şarkıcı Serpil Benay katıldığı bir programın canlı yayınında şaşırtıcı iddialarda bulundu. 

Serpil Benay, Uçankuş TV'de yayınlanan bir programa konuk oldu. Canlı yayında açıklamalar yapan Benay, İbrahim Tatlıses hakkında çok çarpıcı iddialarda bulundu. 

Serpil Benay, 25-30 yıl önce İbrahim Tatlıses'in istismarına uğradığını belirterek yaşadığı olayın ardından kariyerinin noktalandığını söyleyen şarkıcı, "İsmim öne çıksın diye yapmıyorum bunu. Benim böyle şeylere ihtiyacım yok. 

Öyle bir şey yaşandığı için erkek arkadaşım ayaklandı. O zaman bir sürü olaylar oldu. O da benim bitişim oldu. Tam bitirdiler beni" dedi.

Leyla Adalı'nın İbrahim Tatlıses'in tacizine uğradığını itiraf etmesinin üzerine konuşan Serpil Benay, sözlerine şöyle devam etti: "Böyle şeyler bana çok geliyor. Gazino kulisler ve televizyonlarda herkes aynı şeyleri yaşıyor.

İbrahim Tatlıses'in mağdurlarını çağırırsan burada 5 sene her gün program yaparsın.

Bazı insanlar utanıyor. Ben de utanıyordum ama sonra ben ne yaptım da utanıyım ki dedim” ifadelerini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı'ndan cesur poz