Sertab Erener sahneyi neden terk etti?

Sertab Erener sahneyi neden terk etti?

Dün akşam Çatalca Erguvan Festivali'nde sahne alan Sertab Erener önce sahneyi terk etti, 15 dakika sonra yeniden sahneye çıkarak Belediye Başkanı Cem Kara ile tartıştı

26 Ağustos 2017, Cumartesi 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

SUNA AKYILDIZ / POSTA.COM.TR-ÖZEL

Bu yıl 18.'si düzenlenen Çatalca Erguvan Festivali'nde dün akşam Sertab Erener sahne aldı.  Belediye Başkanı Cem Kara, protokol bölümünün boş kalmasını istedi ve seyircilerden orayı boşaltmalarını istedi. Sertab Erener ise bu duruma tepki gösterdi ve sahneyi terk etti. Festivaldekiler de belediye başkanını yuhaladı.

BELEDİYE BAŞKANI: ''BU ORGANİZASYONU SAĞLAYAN BENİM''

Belediye Başkanı Cem Kara ''Sabaha kadar Sertab Erener diye bağırsanız da bu organizsayonu sağlayan benim. O nedenle yuhlamayla, bağırmayla bu sorunu çözemezsiniz. Ya hepimiz birbirimize saygı duyarak eğleneceğiz  ya da eğlenmeyeceğiz. O nedenle herkes gereğini yapmalı ve bu öndeki alanı boşaltmalı. Ben sahneyi hanımefendiye bırakacağım o zaman '' dedi ve o sırada Sertab Erener tekrar sahneye çıktı.

''LÜTFEN ÇIKAR MISINIZ!''

''Herkes yerinde kalsın orada oturmak isteyen bütün seyirciyi sahneye almak istiyorum. Ben 25 yıldır bu işi yapıyorum'' diyen Sertab Erener, Cem Kara'yı da 'Lütfen çıkar mısınız?'' diyerek sahneden gönderdi. Sertab Erener çok sayıda seyirciyi sahneye aldı ve konserine bu şekilde devam etti.

İŞTE O ANLAR:
 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aslıhan Güner'in plaj keyfi