Ses sanatçısı Cihan Metin’in oğluna ait arabayı soydular

Almanya'nın Neuss şehrinde ses sanatçısı Cihan Metin’in oğluna ait arabada inanılmaz bir hırsızlık olayı yaşandı. Lüks aracın motorundan koltuklarına kadar ne varsa söküp götürdüler

09 Mart 2018, Cuma 23:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Almanya'nın Neuss şehrinde ses sanatçısı Cihan Metin’in oğlu Özcan Metin’e ait araba, gece yarısı kimliği belirsiz kişiler tarafından kullanılamayacak şekilde talan edildi. 

2 GÜN ÖNCE SATIN ALMIŞTI

2 GÜN ÖNCE SATIN ALMIŞTI

Lüks aracın, motorundan, koltuklarına kadar ne varsa söküldü. Aracını iki gün önce satın aldığını belirten Özcan Metin, "Sabah uyandım. İşe gitmek için evden çıktım. Aracımı paramparça görünce şoka girdim. Kabus görüyorum zannettim. Hırsızlar, iki gün önce satın aldığım arabamı paramparça etmişler. Bu nasıl olur. Arabamın motorundan, koltuklarına kadar ne varsa sökmüşler. Şehrin göbeğinde buna nasıl cesaret edebiliyorlar“ dedi.  

2 KİŞİNİN PARMAK İZİNE ULAŞILDI

2 KİŞİNİN PARMAK İZİNE ULAŞILDI

Polis, talan edilen arabada yapılan inceleme sonucunda, iki kişinin parmak izine ulaştığını belirtilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.  

Son yıllarda Almanya'da buna benzer hırsızlık olaylarında artış olduğu ve parçalanan arabaların Doğu Bloku ülkelerinde satıldığı tespit edilmişti.  

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Apartman yöneticisinden ilginç yöntem! Her şey çocuklar için