Setten tekneye: Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin tatil keyfi

2018 yılından beri ekranda olan 'Yasak Elma' dizisinin yıldızları tatile çıktı. Sezonu açan ünlü isimlere; aynı yapımda rol alan Melisa Doğu ve Gülenay Kalkan da eşlik etti. ALİ KESER/ POSTA

30 Mayıs 2021, Pazar 08:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2018 yılından beri ekranda olan 'Yasak Elma' dizisinin yıldızları tatile çıktı. Sezonu açan ünlü isimlere; aynı yapımda rol alan Melisa Doğu ve Gülenay Kalkan da eşlik etti. Ünlü isimler, Fethiye’deki Turunç Pınarı adlı izole olan koyda iki gün kalıp, Göcek’e gitmek isteyince pişman oldular.


Göcek’teki kalabalık tekne trafiği yüzünden ıssız bir koy bulmakta zorlanan ekip, altı saatlik uğraşın sonunda soluğu Dış Göbün diye adlandırılan koyda aldı.

Rüzgar alan burunda izole olan oyuncular, rüzgarlı soğuk havaya rağmen suya atladı. Nesrin Cavadzade ve Şevval Sam suya girip ferahlarken, Eda Ece ve Gülenay Kalkan kamaradan dışarı pek çıkmadı.

FİT ŞEVVAL

FİT ŞEVVAL

Formda görüntüsüyle dikkatleri üzerine toplayan 47 yıl yaşındaki oyuncu ve şarkıcı Şevval Sam’ın selfie çekme çabası ise objektiflere böyle yansıdı.

Soğuk nedeniyle pareosunun üzerine havlu atan Sam’ın, rüzgardan dağılan saçlarını toplayıp fotoğraf çekmeye çalışması yaklaşık bir saat sürdü.


Ünlü oyuncular Melisa Doğu ve Gülenay Kalkan da rol arkadaşları Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Şevval Sam'a tekne tatilinde eşlik etti.

'BEŞİNCİ SEZONDA OLMAYIŞIMI KUTLADIK'

'BEŞİNCİ SEZONDA OLMAYIŞIMI KUTLADIK'

Eda Ece, rol arkadaşlarıyla birlikte çekilen tatil fotoğrafını, "Yasak Elma 4'üncü sezon biter kızlar tatile çıkar! 'Sex and the City'nin 7'nci sezonu için buradayız" notuyla Instagram hesabından paylaşmıştı.


Cavadzade ise tatil fotoğraflarını, "1-Beşinci sezonda olmayışımı kutladık. 2-Biz ruj markası çıkarıyoruz. 3-Eda yüzünü gerdirecek, ben dudaklarımı şişireceğim. 4-Öptük" mesajıyla yayınlamıştı. Tatilde Eda Ece ve Nesrin Cavadzade'ye eşlik eden Şevval Sam, Gülenay Kalkan, ve Melisa Doğu da aynı fotoğrafı kendi sosyal medya hesaplarında paylaşmışlardı.

KAVGA ETTİKLERİ İDDİA EDİLMİŞTİ

KAVGA ETTİKLERİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Öte yandan Cavadzade'nin diziden ayrılmasının sebebinin Eda Ece ile aralarında çıkan gerginlik olduğu iddia edilmişti. Ancak ikilinin verdiği samimi pozlar, aralarındaki buzların eridiği sinyalini verdi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bedük: İstanbul'da yaşarken çabuk parladım, Londra beni dinginleştirdi