Sevda Demirel ile Doruk Doğrusöz aşk yaşıyor

Sevda Demirel ile Doruk Doğrusöz aşk yaşıyor

Stil programı ile tanıdığımız ‘Neslihan Doğrusöz’ cinsiyet değiştirmiş, hayatına Doruk Doğrusöz olarak devam etme kararı almıştı. Cinsiyet değiştirme yolculuğunda en büyük destekçisi de sevgilisi Büşra Eyen olmuştu. Doruk Doğrusöz, Sevda Demirel ile el ele görüntülendi. Büşra Eyen de birlikte olduklarını haberlerden öğrendi. Gizem Yetil /gizem.yetil@posta.com.tr

06 Ocak 2020, Pazartesi 12:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Doruk Doğrusöz, 2018 Bikini Fitness Şampiyonu ve milli sporcu Büşra Eyen ile aşk yaşıyordu. Evlenmeleri beklenen ikili, sürpriz bir şekilde ayrıldı. Bu ayrılık cinsiyet değiştirme yolculuğunda en büyük destekçisi olan Büşra Eyen’e de sürpriz oldu. Öyle ki Eyen, Doruk Doğrusöz ve Sevda Demirel’in birlikte olduğunu, el ele görüntülendiğini haberlerden öğrendi. 

Sevda Demirel mesaj attı: Birlikteyiz

'Selam canım ben Doruk'a aşık oldum'

Büşra Eyen, Doruk Doğrusöz ve Sevda Demirel daha önceden tanışıyorlardı. ‘Eleştiri’ yağmuruna tutulan Büşra ve Doruk’un ilişkilerinin en büyük destekçisi de Sevda Demirel’di. İkili el ele görüntülendikten sonra Sevda Demirel, Büşra Eyen’e "Büşra selam canım ben Doruk'a aşık oldum. Kusura bakma sana da söylemek istedim" şeklinde mesaj atarak birlikte olduklarını söyledi. Büşra Eyen de, “Mutluluklar, kafanıza göre takılın" dedi.

Büşra Eyen: Ne yaşamak istiyorlarsa onu yaşasınlar

Aldatma haberleri sonrası açıklama yapan Büşra Eyen, "Gayet iyiyim. Kim ne istiyorsa onu yapsın. Ben de haberlerden öğrendim. Kendi hayatları. Ne yaşamak istiyorsa yaşasınlar" dedi.

"Huzurlu bir ilişkimiz var"

Doruk Doğrusöz, daha önce Büşra Eyen'le olan ilişkisi için, "Hani böyle hep hayalini kurarsın ya… Olmayacak bir şeymiş gibi gelir. Çünkü yokuşun sonunu göremiyorsun. Ama şimdi ben Büşra ile o yokuşun sonunu görebiliyorum ve oraya tırmanabiliyorum. Şu an çok güzel giden, tertemiz, birbirine çok güvenen, birbirini destekleyen huzurlu bir ilişkimiz var. Eşten önce onun gibi bir dost tanıdığım için çok mutluyum ve çok şanslıyım" demişti 

Sevda Demirel: Sapkınlığı alkışlamıyorum

Sevda Demirel, Amerika’da eşcinsel bir evlilik yapan yeğeni için, “Bu benim hayatımda yaşadığım ikinci büyük travma oldu. Babam torununun bu evliliğini görse çok üzülürdü. Maalesef ahlaki değerler bozuluyor. Sapkınlığı alkışlamıyorum. Modernlik bu değil"  açıklaması yapmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerin unutulmaz gafları