Sevda Demirel'den Hande Ataizi'ne olay teklif!

Eski manken, şarkıcı ve sunucu Sevda Demirel, canlı yayında tokat attığı oyuncu Hande Ataizi’ne herkesi şaşırtan bir teklifte bulundu

25 Mayıs 2019, Cumartesi 14:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Önceki Fotoğraflar
'ÖYLE KOLAY MI!'

'ÖYLE KOLAY MI!'

Sevda Demirel, "Öyle kolay mı; sen aldın ahımı. Yediğin darbe değil, Sevda Tokatı" açıklamasıyla ünlü oyuncuya (Hande Ataizi) göndermede bulunduktan sonra flaş bir açıklama yaptı.

'KLİBİMDE OYNAMALISIN HANDE'

'KLİBİMDE OYNAMALISIN HANDE'

Son günlerde 'Sevda Tokadı' isimli şarkısıyla gündemde olan Sevda Demirel, "Zaman değişti, eski hırslarımız kalmadı bence. Klibimde oynamalısın Hande" mesajıyla şaşkınlık yarattı.

'KENDİMİ TUTTUM TUTTUM, TOKATI BASTIM'

'KENDİMİ TUTTUM TUTTUM, TOKATI BASTIM'

90'ların popüler mankeni, Posta gazetesine verdiği röportajda, "Temize çıktığım bir iftirayı devam ettirdi. Bana aşık olan bir adamın iftirasıydı! Hande’nin yaptığı şeyi asla unutmam! Kendimi tuttum tuttum, sonra tokadı bastım" demişti.

Sevda Demirel, "Tokat için pişman mısınız?" sorusuna, "Hayır. Onunla bir sorunum yok aslında. Gülben-Yeşim, Hande-Demet nasıl tartışma ikilisiyse, biz de Hande ile öyleyiz. Bir kere Bebek civarında denk geldik; seslendim ama bakmadı kaçtı" yanıtını vermişti.

'BUGÜN OLSA YİNE TOKAT ATARDIM'

'BUGÜN OLSA YİNE TOKAT ATARDIM'

Daha sonrasında da böyle bir açıklamada bulunmuştu:


"Hande benden özür dilerse, ben de dilerim. Ne şahane olur. Belki yan yana mezarlarda yatacağız, kader! Hiç kızgın değilim. Namusuma, şerefime dil uzatan herkese aynı şeyi yaparım.

O olay bugün olsa, Hande’ye yine tokat atardım. Onun yaptığını hayatım boyunca unutmam. TV tarihine geçtik. Beni ne zaman görse tedirgin oluyor."

'ARTIK BENDEN KAÇMA HANDE'

'ARTIK BENDEN KAÇMA HANDE'

"Artık beni kabusun olarak görmekten vazgeç Hande. Artık benden kaçma." (Milliyet.com.tr)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Phoebe Price siyahlar içinde